Autor Wątek: Problem z kompresorem Eaton M112 - sprzęgło kompresora/coupler  (Przeczytany 2972 razy)

troszczu

  • Gość
Problem z kompresorem Eaton M112 - sprzęgło kompresora/coupler
« dnia: Marzec 09, 2016, 11:43:18 am »
Witam serdecznie,
od niespełna roku jestem posiadaczem XKR'a z 1998r. Wymieniam w nim od zakupu co potrzeba po kolei. Kilka dni temu po nagrzaniu się silnika, z kompresora zaczął wydobywać się niepokojący dźwięk. Zdemontowałem kompresor (tzn. mechanik), okazało się, że pękła sprężyna w sprzęgle/łączniku. Na olx znalazłem zestaw do naprawy kompresora Eaton m112 jaki jest w XKR. Jednak w zestawie nie ma sprzęgła. Znalazłem je na ebay w USA, z poliuretanu (zamiennik, czytałem że lepszy). Muszę czekać 3 tygodnie jak by co. Czy ktoś miał podobny problem ? Jak sobie poradziliście ? Przejrzałem forum ale takiego tematu nie zauważyłem. Jeśli się mylę proszę o naprostowanie... Z góry dziękuję za każdą pomoc :)

Offline konik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Problem z kompresorem Eaton M112 - sprzęgło kompresora/coupler
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2016, 20:47:45 pm »
Witam,
Deuter czy jakoś tak z Olkusza "bawi" się w doróbki takich cudeniek, na pewno będzie szybciej.
- pozdrawiam Julian

X306

troszczu

  • Gość
Odp: Problem z kompresorem Eaton M112 - sprzęgło kompresora/coupler
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2016, 11:58:08 am »
Właśnie do nich dzwoniłem. Wysłałem rysunek sprzęgiełka. Koszt w zależności czy już ktoś to u nich robił to 40 a jak nie to plus 150 zł za formę. W poniedziałek będę miał dokładną odpowiedź. Dzięki za podpowiedź.