Autor Wątek: Dwujęzyczny Kocur.  (Przeczytany 2361 razy)

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Dwujęzyczny Kocur.
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 21:04:38 pm »
Mam pytanie rozruchowe. Po wstępnym przegrzebaniu menju na wyświetlaczu środkowym mam już po polsku. Natomiast pomiędzy prędkościomierzem i obrotomierzem (tak na marginesie obydwa zegarki ciutkę za małe jak na mój gust, trudno, się przyzwyczaje) czy musi być po niemiecku??? Jak to kurteczka na wacie zmienić? Z góry dzięki za poradę.  :-A czy nie ma na składzie takiego autka, ale zielonego? Nie ma? To szkoda.

Offline zbychuro

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 203
Odp: Dwujęzyczny Kocur.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2015, 22:08:47 pm »
Możesz zmienić na angielski i kilka innych języków ,niestety polskiego tam brak!Zmieniasz w panelu głównym w uatawieniach.

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Dwujęzyczny Kocur.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2015, 21:39:01 pm »
Pisząc w panelu głównym mówimy o środkowym panelu dotykowym LCD? Zrobiłem to wskazując na język polski i wszystkie te klimy, audio itd. Mamy po polsku. Ja pytam dlaczego po tej zmianie pomiędzy obrotomierzem i prędkościomierzem ja mam wyświetlany bełkot niemiecni. Nie ma polskiego? OK, niech to będzie angielski. Da rady? Jak tak to jak to zrobić? Z góry dzięki!

Dodano

Jest OK, udało się znaleźć odpowiednio język Systemu: Polski i Wskaźniki: English UK, gra muzyka. Następne pytanie: czy jest rzeczą normalną, że auto z zestawem naprawczym do opon jest dostarczany bez podnośnika? Dziwne, nie?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2015, 23:41:17 pm wysłana przez Choina »

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Dwujęzyczny Kocur.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2015, 22:14:40 pm »
Normalne :P
Skoro ktoś nie chciał koła dojazdowego to po co mu podnośnik. W motoryzacji tak jest niestety - nie zamówione to w gratisie nic nie dają
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline Macza

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Dwujęzyczny Kocur.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2016, 22:01:41 pm »
Witam, w moim jagu nie mam w ogóle języka polskiego do wyboru. Jest jakaś możliwość wgrania softu z językiem polskim?

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Dwujęzyczny Kocur.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2016, 22:07:11 pm »
Nie ma niestety. Chociaż w poliftach nie pamietam ale może te z rodzimego rynku mają polski....ale nie jestem tego pewien
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8