Autor Wątek: Witam, witam i o zdrowie pytam.  (Przeczytany 1673 razy)

Offline PJay

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
Witam, witam i o zdrowie pytam.
« dnia: Luty 22, 2016, 18:44:32 pm »
Witam wszystkich forumowiczów. Forum przeglądałem od jakiegoś, czasu, dzis dopiero przyszedł czas aby napisac cos o nowym nabytku. Ponad miesiąc temu stalem sie szczesliwym posiadaczem Jaguara XJR 1995r. Cena za auto jaką zapłacielm wybacza jego wady od wnętrza, silnika i osprzętu, kończąc na zewnętrznym poszyciu karoserii gdzie bez prac blacharsko lakierniczych się nie obędzie. Obecnie z checklisty rzeczy wymagających naprawy zostało wykonane: wymiana zbiorniczka płynu do spryskiwaczy z całkowitym innym umiejscowieniem pomp, czujników ponieważ zbiorniczek był prawdopodobnie od x308, a nie od x300. Pozbycie się nieoryginalnych ksenonów i powrót do normalnych oprawek wraz z żarówkami, w związku z syfem jaki robiły w elektronice, ponieważ zdarzało się gasnąc światłom po przełączeniu z długich oraz wyskakujące komunikaty o airbagu podczas jazdy. Od wymiany, problem zniknął. Następnie trzeba się było zając wyciekami z układu chłodzenia, ze względu na pojawienie się kontrolki informującej o ubytku, tudziez braku płynu chlodniczego. Po sprawdzeniu poziomu znajduje się on niewiele pod minimum. Auto od momentu kupna zrobiło ponad 2000 km bez problemów w tym ponad 600 km podróz do obecnego miejsca, jego mam nadzieje docelowego zamieszkania. Obecnie wystepuje problem z  cisnienem oleju, ale sobie czytam przypadki na forum, totez nie zakladam nowego wątku, albo czujnik, albo pompa, albo filtr. Niebawem zobaczymy. Kot odpoczywa.

Pozdrawiam, postaram sie jakies zdjecia zamiescic.

Wujek Karol

  • Gość
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2016, 18:46:57 pm »
Witamy!!! :-tylko XJR mrrrrrrr :-za

drwalu

  • Gość
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2016, 20:02:17 pm »
Hi, świetny wybór!

Gdzie to teraz leżakuje ? :P

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2016, 20:08:18 pm »
witaj u nas
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline PJay

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2016, 21:47:51 pm »
Witam, wrócił na dolnysląsk po tułaczce po Polsce. Właścicieli w PL miał chyba 8, jak ostatnio na cepiku sprawdzałem. Od poprzedniego właściciela równiez się dowiedziałem, że to wersja na Kanadę była. czerwone sidemarkersy z tylu itp.. Ja jestem 9tym wlascicielem ;)

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2016, 21:53:43 pm »
Witaj i życzę sukcesów w doprowadzaniu kota do porządku :-clap

konrib

  • Gość
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2016, 20:21:01 pm »
Cześć! :-za

s900

  • Gość
Odp: Witam, witam i o zdrowie pytam.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 29, 2016, 06:46:51 am »
Witaj! Powodzenia !! :)