Autor Wątek: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić  (Przeczytany 2585 razy)

monteki

  • Gość
kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« dnia: Styczeń 24, 2016, 20:54:13 pm »
Jak w temacie chodzi mi  o kosmetykę tapicerki , żeby utrzymać ją w takim stanie .

zastanawiam się czy iść , tam gdzie robiłem to w zeszłym roku , czy znaleźć kogoś nowego, nie che robić tego sam nie mając wprawy  , nie chce uczyćsięna praktycznie nowej skórze
możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę albo osobę w Poznaniu  ?

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2016, 21:25:00 pm »
Obecne środki do czyszczenia i konserwacji sa tak bezpieczne że nie ma sily zniszczyć skóry. Jeśli masz skórę niezbyt brudna polecam zestaw Colourlock Soft i do tego mleczko z Auto Finesse lub polskiej firmy Shiny Garage.
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

monteki

  • Gość
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2016, 21:47:38 pm »
Obecne środki do czyszczenia i konserwacji sa tak bezpieczne że nie ma sily zniszczyć skóry. Jeśli masz skórę niezbyt brudna polecam zestaw Colourlock Soft i do tego mleczko z Auto Finesse lub polskiej firmy Shiny Garage.

skóre mam jak nową , ale chciałbym ją tak utrzymać :)

zostało mi po pierwszym użyciu produkt GLIPTONE ( oryginałdo jaguara ) ale używane to było ponad rok temu ,  a nigdzie nie ma na tym daty ważności

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2016, 22:16:17 pm »
W teorii taki produkt się nie psuje tylko rozwarstwiaja się składniki.....ale różnie może być.
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline konik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2016, 08:33:51 am »
Witam,
"monteki" bez problemu może Pan kupić GLIPTONE na alledrogo. Zestaw (do czyszczenia i konserwacji) kosztuje około 100 zł. Filozofia żadna - pierwszym się czyści skórę a drugim konserwuje efekt  :-10points
- pozdrawiam Julian

X306

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 802
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2016, 11:45:50 am »
Mam pytanie, co do zestawu GLIPTONE, bo planuję kupić na wiosnę i spróbować ten cudowny środek - naczytałem się wiele pozytywnych opinii na jego temat.
Na ile taki zestaw (bardziej chodzi mi o środek czyszczący) starcza?
(Mam dwa samochody w jasną skórą i zastanawiam się czy jednym zestawem dam rade oba wyczyścić, w ani jednym nie mam zasyfionej skóry).

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2016, 13:07:53 pm »
Spokojnie ogarniesz. Ja swoim zestawem Colourlock ogarnalem juz z 5 aut. Dam wskazówkę aby było dobrze i ekonomicznie - psikasz szczoteczke albo czyszczony element woda. Nie dużo - jedno psikniecie, niedużo środka czyszczacego na szczoteczke i jedziesz
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 802
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2016, 08:29:29 am »
psikasz szczoteczke albo czyszczony element woda. Nie dużo - jedno psikniecie, niedużo środka czyszczacego na szczoteczke i jedziesz

dzięki, jak tylko zorbi się cieplej ogarnę tym sposobem

monteki

  • Gość
Odp: kosmetyka skóry w Poznaniu - możecie kogoś polecić
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2016, 10:10:57 am »
Mam pytanie, co do zestawu GLIPTONE, bo planuję kupić na wiosnę i spróbować ten cudowny środek - naczytałem się wiele pozytywnych opinii na jego temat.
Na ile taki zestaw (bardziej chodzi mi o środek czyszczący) starcza?
(Mam dwa samochody w jasną skórą i zastanawiam się czy jednym zestawem dam rade oba wyczyścić, w ani jednym nie mam zasyfionej skóry).


na mojego jaga bardzo dokłądne czyszczenie nie poszło nawet pół, także spokojnie na dwa auta starczy