Autor Wątek: centralny zamek  (Przeczytany 2656 razy)

bajbus25

  • Gość
centralny zamek
« dnia: Kwiecień 11, 2009, 00:11:19 am »
Witam, mam problem z centralnym zamkiem, kiedy otwieram drzwi po 1 drzwi sie zamykaja, takze nie moge otworzyc drzwi od strony pasazera nawet od srodka gdy ciagne za klamke. Przeczytalem info jak zdjac tapicerke takze moze uda mi sie naprawic drzwi od pasazera, mysle ze to jakis wodzik spadl. Nie wiem co zrobic jednak z tym centralnym, powiedzieli mi o jakims czujniku w srodku w drzwiach... Prosze o porade  :(

bajbus25

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2009, 12:18:23 pm »
Drzwi zamykaja sie po 1 sekundzie ( zapomnialem dodac sekunda w moim poscie)

szpulek

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:24:59 am »
A nie jest to automatyczna blokada po ruszeniu? pzdr

bajbus25

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2009, 20:50:05 pm »
Pogrzebalem troche w drzwiach i udalo mi sie odblokowac ( to nie wodziki). Zapomnialem dodac ze to anglik, czyli te drzwi jak mi sie wydaje maja ten sam zamek co normalny lewostronny samochod, poniewaz kiedy otwieram blokade tych drzwi, otwieraja sie wszystkie.   Po starcie silnika jest automatyczna blokada drzwi, jak wspominales, dziala, jednak gdy sie zalacza drzwi zamykaja sie i otwieraja natychmiast ( z wyjatkiem drzwi pasazera, ktore nie reaguja). Mysle ze nie dziala silownik zamka
, czujnik w drzwiach pasazera (czyli kierowcy w normalnym) pokazuje ze drzwi zostaly otwarte i dlatego mam taki problem.