Autor Wątek: Jaguar XF SPORTBRAKE 2.2 Diesel  (Przeczytany 1954 razy)

tripsurfer85

  • Gość
Jaguar XF SPORTBRAKE 2.2 Diesel
« dnia: Listopad 03, 2015, 13:54:47 pm »
:-help Witam,
Nosze sie z zamiarem zakupu Jaga jak w temacie. Nie chcialbym za kilkadziesiat tysiecy kilometrow zalowac wydanych kilkudziesieciu tysiecy zlotych  :-chyt . Pytanie wiec kieruje do doswiadczonych (kilkoma latami jazdy) uzytkownikow tego konkretnego modelu, mianowicie:
Jak auto spisuje sie po kilku latach uzytkowania? Czy koszta eksploatacji / napraw napawaja checia jak najszybszego sprzedania i kupienia czegos innego, czy sa one akceptowalne? Z czym najczesciej (jezeli w ogole) trzeba pojawiac sie w serwisie?
Z gory dziekuje za wszystkie merytoryczne (p)odpowiedzi!
 :-R

Offline Jacatu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 220
Odp: Jaguar XF SPORTBRAKE 2.2 Diesel
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2015, 17:59:49 pm »
Cześć
Wybór jedyny w swoim rodzaju , trzeba mieć moc by to auto kupić w kombi . A do rzeczy wszystko w tym aucie jak w zwykłym XF-ie oprócz tylnego zawieszenia . Bolączki pewnie będzie miał te same co zwykły sedan . Mogę Ci dodać otuchy ,że moim zdaniem to najpiękniejsze kombi świata . Trudno tez znaleźć odpowiedni egzemplarz , nie są już produkowane z tego co wiem . Resztki u dealerów skromne przeważnie z silnikiem 2,2 , wersje z ekspozycji . Wybór takich aut równy 0 . I tu jest problem bo , żeby kupić dobrze wyposażony egzemplarz AWD - GRANICA CUDU . Zyczę powodzenia , sobie zresztą też.
S-type 2,5 ***** XJ-S H.E. V12* **XJ350***XJ358***XJS Cabrio 4,0***

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Jaguar XF SPORTBRAKE 2.2 Diesel
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2015, 00:30:54 am »
Linia XF Sportbrake jest jak dla mnie doskonała, samochód wyróżnia się dyskretnie i nie jest nachalne jak np. CLS... oczywiście to moje zdanie. XF 2,2 bardzo rzadko widuję w serwisie, chyba że na przeglądzie który wypada co 26 tyś lub co roku. Świetny samochód na co dzień ale i w długie trasy ponieważ spala średnio 7 l/100 km. Miałem kilka Sportbrake'ów i byłem zadowolony. 

ludzie1978

  • Gość
Odp: Jaguar XF SPORTBRAKE 2.2 Diesel
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2015, 23:30:24 pm »
Witam,
Nie do końca w temacie ale widzę ze mamy podobny gust !
Od kilku dni jestem posiadaczem sportbrake 3.0/275 km rok 2012 niestety naprawiam przód kupiłem lekko dotknięty  ale jak tylko bedzie na chodzie to skrobnę coś fakt ze to nie 2.2 ale znajomy jaguarowiec zdecydowanie poradził 3.0 a co do tego kombi to bije wszystkie inne marki a i w moich oczach ładniejszy niż sedan :-)
Pozdrawiam