Autor Wątek: Moto-Service Preczów, Śląskie  (Przeczytany 3781 razy)

silionus

  • Gość
Moto-Service Preczów, Śląskie
« dnia: Październik 30, 2015, 18:40:38 pm »
Miałem problem ze swoim Jaguarem S-Type. Auto cały czas sprawowało się świetnie ale pojawiało się kilka mniejszych usterek, które mnie za bardzo nie obchodziły. Jedyne, co mnie najbardziej martwiło to uciekający płyn chłodniczy. Cały czas dolewałem płynu, czasami nawet kilka litrów na 100 km. Pewnego dnia jadąc na wymiane opon trafiłem na Moto-Service w Preczowie. Panowie wymienili opony, przy okazji zapytałem się o co chodzi z tym moim Jaguarem, skoro już dwóch mechaników nie mogło nic na to poradzić. Początkowo wykryto małe wycieki w przewodach chłodzenia. Potem po ich izolacji wyszło, że chłodnica cieknie, dodaktowo chłodnica od wspomagania także była uszkodzona (czyli jednym słowem auto po stłuczce). Przy okazji miałem problemy ze spryskiwaczami reflektorów, które nie działały, dodatkowo z sondą lambda, którą ktoś wspawał (i spaliny uciekały), dziwnym zachowaniem czujników parkowania, które raz działały a raz nie albo piszczały cały czas przy niskich prędkościach i ledami, które nie świeciły. Panowie nie mieli z naprawą problemu, widać że znają się na samochodach i z pewnością mogę polecić ten warsztat właścicielom Jaguarów, skoro wszystko działa tak jak trzeba. W swojej okolicy (Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza) miałem problem ze znalezieniem dobrego mechanika co może wziąć się za Jaguara, najbliższy warsztat co znał się na Jaguarach był w Rybniku, 70 kilometrów odemnie ale udało mi się trafić wreszcie na Moto-Service. Więc jeżeli ktoś szuka dobrego mechanika, z pewnością polecam ten warsztat. Wezmą się nawet za najbardziej wymagające auto i naprawią to, co trzeba.

Jakby ktoś szukał ich adresu to:
Moto-Service
42-512 Preczów, Wiejska 4
603 967 217.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 19:28:44 pm wysłana przez silionus »

silionus

  • Gość
Odp: Moto-Service Preczów, Śląskie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2016, 17:35:46 pm »
Panowie znowu świetnie sobie poradzili z moją maszyną. Jadąc parę dni temu wyświetliły mi się błędy ABS, ESP i skrzyni biegów. Dodatkowo rdzewiało mi podwozie w okolicach bagażnika i miałem wodę w bagażniku. Błędy już się nie wyświetlają - okazało się, że był to problem instalacji elektrycznej. Wody w bagażniku nie ma a podwozie jest świetnie zabezpieczone. Jak przyjechałem pierwszy raz do Moto-Service miałem 16 błędów, teraz już tylko 2 zostały, które eliminujemy za tydzień.