Autor Wątek: X308'99 - programowanie pilota  (Przeczytany 18613 razy)

Offline MichałZet

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Jaguar Daimler X308
Odp: X308'99 - programowanie pilota
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 26, 2016, 14:51:47 pm »
 :-bry
Nie działał pilot. Przez przypadek właczyłem przycisk Valet. Pilot został naprawiony i wymieniona bateria.
Nie mogę zaprogramować pilota. Kluczykiem nie mogę otworzyć bagażnika, funkcji Valet nie mogę oczywiście wyłaczyć w aucie. Bagaznik działał, ale nie pamiętam czy otwierałem go kiedykolwiek kluczykiem. Mam do auta jeden kluczyk.
Po naprawie, wciskajac ktorykolwiek przycisk na pilocie alarm wydaje pojedyńczy sygnał 'piiiii', ale zadna z funkcji nie działa, dziwi mnie to, więc czy niezaprogramowany pilot robiłby coś takiego, a raczej samochód reagowałby na pilota dźwiękiem?

Pytanie - funkcja Valet moze blokować programowanie pilota, czy moze ja źle coś robię?
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2016, 17:18:29 pm wysłana przez MichałZet »

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: X308'99 - programowanie pilota
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 03, 2018, 16:58:54 pm »
 :-JCPF Mam pytanie, czy pilot który działał z X308 z 1998 będzie współpracował z XK z 2000 ? Czy dla tych modeli były inne piloty, może roczniki mają znaczenie ?

Okazało się, że mam taki dar jak niektórzy politycy, sam zadaje pytanie i sam na nie odpowiadam.

Sprzedałem pilot który miał współpracować z autem z USA, pilot nie będzie pasował bo pracuje na innej częstotliwości.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2018, 17:25:56 pm wysłana przez jazabek wacław »
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Kiełbek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 76
Odp: X308'99 - programowanie pilota
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2018, 08:08:06 am »
Witam. Istnieje inna możliwość zaprogramowania pilota do x308 niż:
1) Insert key in ignition,leave in IFF position

2)Hold headlight flasher back

3)Turn ignition key to position 1

4)Flash headlight 4 times and alarm will enter programming mode,this
  will be confirmed by beeps from alarm (sometimes is not when alarm is conected to the horn)
  and flashing led on gearshift.

Mam 3 dodatkowe piloty do centralki ale żaden nie reaguje na tę procedurę. Nie wierze że wszystkie są niesprawne. Wymieniłem w każdym baterie i nic. Auto przechodzi w tryb programowania ale nie reaguje na przyciskanie pilota. W aucie mam moduł 433MHz i w aucie z którego mam piloty też bylo 433MHz