Autor Wątek: USB pod XF-a 2010?  (Przeczytany 2620 razy)

Offline Janek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
USB pod XF-a 2010?
« dnia: Sierpień 08, 2015, 17:18:25 pm »
Hej!

Pojechałem w głąb Niemiec na polowanie Jaguara, ofert miałem upatrzonych trzy. Ograniczało mnie prócz wiadomego (kasa), możliwość odliczenia VAT. Pierwsze polowanie było tragiczne, zwierzyna poobijana, v6 "ryczała" jak rozklekotany traktor (a niby 97k km przebiegu), szyber dach, chromowane boki cud miód ale nie ma się co napalać, zwłaszcza, że naprawa diesla jest ciężka,  drugie polowanie nieskuteczne, gdyż ktoś sprzed nosa upolował kota, trzecie podejście..  tak zwany Brukselczyk, daleko było, 2010 rok, 110k km. W miarę wiarygodny przebieg. Książka prowadzona 2 lata, pierwszy właściciel, kupiony i jeżdżony w Luxemburgu (2 lata 30k przebiegu na książce) a potem na trasach i dobił do 110. Cóż, lakier w rewelacyjnym stanie, brak mocy 211km (który de facto zostanie skorygowany w Kreatorze Mocy w Warszawie) na autostradzie lekko odczuwalny. O dziwo przy 170-180km/h spalił 7 litrów.

Z racji, że cena była stosunkowo niska (biedna wersja Luxury) i nie zauważyłem braku gniazda USB tak więc...
1. Czy można w nim zainstalować gniazdo USB, np takie;
http://www.ebay.de/itm/Mittelkonsole-Autio-Schnittstelle-Hardware-Jaguar-XF-IPod-USB-/281591244923?hash=item419025687b

a jeśli nie to czy jest jakiś patent na podłączenie pamięci USB? Zależy mi na własnej muzyce.

2. Jaki olej w niego wlać? Nie mam pojęcia kiedy była zmiana. Kiedyś czytałem o polecanym Castrolu ale wątku nie mogę znaleźć.
3. Czy opony które w sumie już kupiłem, Micheline Super Sport 3 będą ok?
4. Przy mocnym przyspieszaniu wyskoczył mi błąd o otwartej pokrywie silnika (chyba chodzi o maskę), o co biega?





 ;D
2014 XF-S 3.0 zajumany // 2010 XF 3.0D 301bhp // 2013 XF-S 3.0

Amator ze hey

  • Gość
Odp: USB pod XF-a 2010?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2015, 16:10:43 pm »
Witamy wśród poskramiaczy drapieżnych kotków.

2. Jaki olej w niego wlać? Nie mam pojęcia kiedy była zmiana. Kiedyś czytałem o polecanym Castrolu ale wątku nie mogę znaleźć.

Jakikolwiek w specyfikacji podej przez Jaguara, a więc FORD WSS M2C 934-B - osobiście zalałem Motula.


3. Czy opony które w sumie już kupiłem, Micheline Super Sport 3 będą ok?

Każdy ma własne preferencje.

Po lekturze różnego rodzaju opinii i testów w sieci sam zakupilem na tył Michelin Pilot Super Sport - i co? ano nic, uważam że ich trakcja na suchym jest gorsza niż moich poprzednich opon tj. Dunlop Maxx GT


O dziwo przy 170-180km/h spalił 7 litrów.


Mega wynik, mi podczas wypadu na wakacje na autostradach austyjacko-chorwackich przy prędkości 150-170 łykał trochę ponad 8. Jak go pogoniłem do ok 200 bo się spieszyłem na prom to przyjął delikatnie ponad 10, z tym że policzone na pistolecie przy tankowaniu i zapakowany pod sufit.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2015, 16:15:34 pm wysłana przez Amator ze hey »

roadtrek

  • Gość
Odp: USB pod XF-a 2010?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2015, 10:23:35 am »
co do sygnalu otwarcia maski to, sprawdz czy mocno siedzi, czy nie odskoczy, potem otworz, dopchnij "cyngiel" i zamknij. Pewnie linka jest troche rozciagnieta.
pozdrawiam
jan