Autor Wątek: CHROMYYYYYY  (Przeczytany 12327 razy)

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.282
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 13, 2009, 15:02:40 pm »
Mnie też wczoraj wpadły w ręce i byłem w ciężkim szoku.
Jakby ktoś chciał mam na sprzedanie chromy przednie do X308 z dziurkami po spryskiwaczach.
Jest XE MY20, XJ6 1995
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

szpulek

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 16, 2009, 15:47:21 pm »
jak bys mial jeszcze spryskiwacze to bym sie zastanowil :) pzdr

blackyR

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2009, 22:28:10 pm »
 :-super

artleks

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:36:55 am »
Odświeżę trochę temat - przed świętami byłem na nowej myjni w Poznaniu i chłopaki tak się starali że... oderwali mi chrom ze zderzaka - tylko malutki kawalek ze zderzaka, raczej nie widać, ale jak już się wie który to widać ewidentnie  ;D ;D Próbowałem go "wczepić" w zatrzaski ale nie uidało mi się. BlackyR jak montowałeś chromy ? Może szybka jazda na autostradzie spowoduje że się przyklei  ;D :-A ? Może "kropelka" lub inne cudo? 

patron

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 14, 2009, 22:25:27 pm »
Kochani! chromy w X-Typie są tylko przy wersji Executive, czyli najbogatszej, a ze zdjęć wynika bezwzględnie że Twoja wersja to Classic, ma tylko chromowaną listwę nad rej. i chrom na grilu wokół "kratki" w executivie są jeszcze chromowane szprosy wewnątrz grila, chromowa listwa nad szybami bocznymi i chromowe listwy na "kantach" zderzaków, to tak w kwestii formalnej, by wynikł temat poboczny  :-\ co do zakupu chromów...najlepiej szukać na allegro tych kotów które ktoś wystawia na części, ale zawsze będzie to parę stówek, poza tym nie wiem na pewno czy można te elementy zastąpić, np. listwa wokół szyb bocznych..może być problem, pozdro

blackyR

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 15, 2009, 21:06:35 pm »
Kochani! chromy w X-Typie są tylko przy wersji Executive, czyli najbogatszej, a ze zdjęć wynika bezwzględnie że Twoja wersja to Classic, ma tylko chromowaną listwę nad rej. i chrom na grilu wokół "kratki" w executivie są jeszcze chromowane szprosy wewnątrz grila, chromowa listwa nad szybami bocznymi i chromowe listwy na "kantach" zderzaków, to tak w kwestii formalnej, by wynikł temat poboczny  :-\ co do zakupu chromów...najlepiej szukać na allegro tych kotów które ktoś wystawia na części, ale zawsze będzie to parę stówek, poza tym nie wiem na pewno czy można te elementy zastąpić, np. listwa wokół szyb bocznych..może być problem, pozdro
Kolego ja mam wersje executive a chromów niewidać  jak i w wersji classic jak i w sport,, poprostu mam indywidualną wersje na zamówienie:)

artleks

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 15, 2009, 21:16:56 pm »
BlackyR jak montowales chromy - kawaleczek mi "odszedl" po wizycie na myjni

blackyR

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 15, 2009, 21:18:29 pm »
Odświeżę trochę temat - przed świętami byłem na nowej myjni w Poznaniu i chłopaki tak się starali że... oderwali mi chrom ze zderzaka - tylko malutki kawalek ze zderzaka, raczej nie widać, ale jak już się wie który to widać ewidentnie  ;D ;D Próbowałem go "wczepić" w zatrzaski ale nie uidało mi się. BlackyR jak montowałeś chromy ? Może szybka jazda na autostradzie spowoduje że się przyklei  ;D :-A ? Może "kropelka" lub inne cudo? 
Nie założyłem jeszcze chromów ale kupic mozesz na złomie prawie nówki za około 250 zł szt+założenie najlepiej fachowca który skasuje 100wke albo  oryginały za 500 zł szt plus ...... życie jest piekne:)hehe :-tylko

artleks

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 15, 2009, 21:20:04 pm »
ja mialem od poczatku tylko ze chlopak na myjni mi kawaleczek usunal - tzn odchodzi ok 0,5 cm z przodu od zderzaka - spadl z zaczepu

blackyR

  • Gość
Odp: CHROMYYYYYY
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 15, 2009, 21:27:28 pm »
ja mialem od poczatku tylko ze chlopak na myjni mi kawaleczek usunal - tzn odchodzi ok 0,5 cm z przodu od zderzaka - spadl z zaczepu

Masz ułatwione zadanie niemusisz ich kupować mozesz dać do zakładu galwanizacyjnego Załoga  13cos tam robił ja niestety musiałem kupować nowe gdyż fabryka przygotowuje inaczej element do chromowania a inaczej element do malowania , mógłbyś nałożyc na swój element nowy chrom , pamietaj tylko żeby ci to umiejetnie sciągneli gdyz zatrzaski pod "chromem" są delikatne i łatwo sie łamią no chyba ze zostanie ci silikon:)