Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

renowacja felg

(1/2) > >>

koniu:
moje felgi wymagają renowacji mam takie:
http://jaguary.pl/photos/felga-kolo-szprychowe-felgi-jaguar-xj6-xj40-ladne-3119108148.jpg
co proponujecie malowanie, chromowanie czy polerowanie ?

dziadzol:
To nie są felgi szprychowe, one są stalowe i mają prawdziwe szprychy, ważą tonę i poza tym, że pięknie wyglądają, słabo się na nich jeździ. Tych alu całych nie spolerujesz, tylko brzegi, środek zostanie do malowania.

Ja bym dał do piaskowania i pomalował proszkowo.

Michal_sk8:
są aluminiowe a nie stalowe, wcale ciężkie nie są ,pozatym mocno dziwne stwierdzenie że "słabo się na nich jeździ"... skro za komfort odpowiada opona założona na felgę a nie sama felga... a tu możesz założyć oponę o profilu 70 nawet , jeżeli słabo Ci się jeździło to przejrzyj sobie elementy zawieszenia


pozdrawiam

koniu:
ja myślę że kolega dziadzol  pisał o felgach szprychowych  że są stalowe ,a zasugerował się nazwą linka  ( ja oczywiście wiem że mam felgi aluminiowe i nie są to felgi szprychowe) - ale dziękuję za sugestie i też chyba skłaniam się do malowania proszkowego

Michal_sk8:
Proszkowe malowanie będzie ok, byle by dobrze wypiaskowali żeby farba się nie łuszczyła po jakimś czasie

chromowane felgi to często w USA wersjach sobie brali tam nawet felgi Teardroop były w chromie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej