Autor Wątek: potrzebny tapicer - Warszawa - podsufitka  (Przeczytany 4644 razy)

Eff

  • Gość
potrzebny tapicer - Warszawa - podsufitka
« dnia: Czerwiec 11, 2015, 10:24:33 am »
nie mogąc się doczekać na odpowiedz w sekcji technicznej - czy ktoś robił u tapicera w Warszawie lub okolicach odklejającą się podsufitkę? możecie polecić kogoś?

temat coraz bardziej drażniący czubek mojej głowy... :-help

Kuba_Wawa

  • Gość
Odp: potrzebny tapicer - Warszawa - podsufitka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2015, 15:33:44 pm »
też chciałbym to wiedzieć..
Ale chyba podejmę wyzwanie, i sam ją wymienię według sugestii forumowiczów zgodnie z opisanymi dokładnymi wskazówkami "krok po kroku" (choć mam obawy że się narobię, przy okazji coś uszkodzę, a potem i tak skończy się na tapicerze.....)

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: potrzebny tapicer - Warszawa - podsufitka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2015, 16:22:39 pm »
też chciałbym to wiedzieć..
Ale chyba podejmę wyzwanie, i sam ją wymienię według sugestii forumowiczów zgodnie z opisanymi dokładnymi wskazówkami "krok po kroku" (choć mam obawy że się narobię, przy okazji coś uszkodzę, a potem i tak skończy się na tapicerze.....)


Jak chcesz to mogę Ci pomóc, bo widzę że mnie też to czeka za jakiś czas.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline p123

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • XJ8 3.2 Executive 1999
Odp: potrzebny tapicer - Warszawa - podsufitka
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2015, 23:27:59 pm »
Hej,

Ja odwiedziłem ten warsztat bo mam blisko:
http://www.autofotel.com.pl/   na Robinii 8
Miły człowiek i opinię ma bardzo dobrą, niestety nie miał skóry na moją kierownicę. O ile pamiętam to podsufitkę chyba trzeba mu dostarczyć ale pewnie lepiej jest dopytać bo mogło się coś zmienić.
Na 100% robi takie rzeczy Altamira lub ich podwykonawca - cena niemała ale jak zwykle coś za coś ...
Piotr