Autor Wątek: Witam, sporo pytań(radio, navi, gaz, ogólnie)  (Przeczytany 1584 razy)

Shughart96

  • Gość
Witam, sporo pytań(radio, navi, gaz, ogólnie)
« dnia: Czerwiec 02, 2015, 00:15:55 am »
Niedługo odbieram upragniony kawałek plastiku. Jak wszyscy wiemy szkoły jazdy są zdominowane przez Yariski, fajne autka ale jakieś takie... bez duszy. To nie to samo co Saab czy Jaguar. Jako że niedługo stanę przed problemem zakupu auta mam kilka pytań odnośnie kotów
1. Czy warto kupować X-Type i S-Type za 15.000zł? Trochę tych aut jest, więc chyba nie każdy powypadkowy a przy odrobinie cierpliwości może uda mi się znaleźć perełkę.
2.Pierwsze co rzuca się w oczy to radio na.... kasety. Czy da się podmienić konsolę z starszej wersji(klimatyzacja, poniżej panel od telefonu?, no i radio. Chciałbym to od razu podmienić na Nawigację(na alledrogo coś koło 1300 cały zestaw) i zmienić radio na jakieś współczesne (chodzi mi głównie o gniazdo aux by móc muzyki słuchać z telefonu) Robił to ktoś tutaj? (Są jakieś tam tematy o podmianie ale zdjęcia nieaktualne dość ;/)
3.Jak kształtuje się spalanie? Czy ktoś posiada gaz? jest sens?
4.Jak z awaryjnością, wiecie... w internecie najwięcej do powiedzenia mają właściciele 20 letnich golfów i 18 letnich passatów, że Jaguary to dziadostwo, a jak sie coś  to lepiej nerkę sprzedać
I na koniec proszę o powstrzymanie się od komentowania w stylu młody a kota chce, no chce bo cenię sobie wygodę jazdy i "to coś", żadne golfy passaty, beemki czy audi nie dostarczają tego co Jaguar czy Saab( tak, koledzy mówią że jestem dziwny  ;D )

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Witam, sporo pytań(radio, navi, gaz, ogólnie)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2015, 08:02:42 am »
Witaj u nas. Na twoje pytania znajdziesz wszystkie odpowiedzi w dziale technicznym tam masz dużo informacji. Moze na początek zacznij  od X typa dobrze się prezentuje wyróżnia sie z tłumu no i moim zdaniem w porównaniu do saaba dostojniej wygląda. Powodzenia
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Kwiatek

  • Gość
Odp: Witam, sporo pytań(radio, navi, gaz, ogólnie)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2015, 14:01:08 pm »
Dziwni to są Ci, którzy nie mają swojego stylu.....i kierują się zawiścią i zazdrością......
Ps. W twojej sprawie chyba niewiele pomogę.....bo mam trochę inny model....

Offline Jarek104

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • X300 XJ6.. for sale..
    • JCP
Odp: Witam, sporo pytań(radio, navi, gaz, ogólnie)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2015, 16:37:09 pm »
S-type za 15tys warto kupić - przedlifta.
Sam takiego kilka miesięcy temu sprzedałem, wiem że obecny właściciel jest zadowolony
Przy radiu najczesciej jest zmieniarka
Miałem gaz w 3.0 V6 - spalanie w mieście 16, na trasie 10-11. Super delikatnie nie jeżdżę ale też nie wariowałem tym autem
Awaryjność - to już zalezy jak zadbany egzemplarz kupisz i jak będziesz o niego dbał. Są pewne bolączki modelu ( zawory nagrzewnicy, podnośniki szyb ) ale spotykałem się z autami, gdzie nic przez dwa laa, a znam takie które w roku miesiąc jeżdżą a 11 miesięcy stoją. Kwestia kupienia dobrego, bezwypadkowego auta
Born to drive..

Wujek Karol

  • Gość
Odp: Witam, sporo pytań(radio, navi, gaz, ogólnie)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2015, 23:32:39 pm »
Witamy !!!!  :-bry :-tylko