Autor Wątek: MAPY X'a EU WSCH !! PROBLEM.  (Przeczytany 1672 razy)

radom82

  • Gość
MAPY X'a EU WSCH !! PROBLEM.
« dnia: Maj 23, 2015, 14:02:25 pm »
Witam


Od kilku tygodni próbuję bezskutecznie nagrać płytę z mapami (te z 2010) do X'sa na EU Wsch (Polska).

Użyłem już chyba 8 nagrywarek (wedle zaleceń nawet kilku osób z forum - był NEC (3 modele) , Sony , nawet znalazłem Plaxtor'a , wszystko nagrywam wedle wskazań na forum jak i co (może już dawno ale m.in. skończyłem informatykę więc to akurat sądzę że robię poprawnie;) ) , na wielorakich płytach - Esperanza, Verbatim, Sony , plus te najtańsze z MediaMarktów itp ... i nic , za każdym razem -> "this is not a map dvd". Po włożeniu mojej od razu wczytuje płytę...

Płytę z mapami oryginalną na EU WSCH mam z 2007r , natomiast na EU Zachodnią mam oryginalną z 2011-2012. I bardzo mi się przydaję - jeżdżę do AU czy IT .  Aczkolwiek trafia mnie **** przez brak Polskich map aktualniejszych  , mieszkam na osiedlu z 2008r więc chociażby adres domowy jest niemożliwe do ustawienia itp (całego osiedla wraz z ulicami nie mam).

Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc - nagrywać - wysłać pocztą (ewentualnie mógłbym odebrać gdzieś na terenie stolicy lub okolic) , straciłem już cierpliwość , bo straciłem już masę czasu na - jeżdżenie po mieście i szukanie różnych płyt , szukanie nagrywarek ,  nagrywanie płyt , sprawdzaniem w samochodzie czy działa, no i chyba ze 100 płyt poszło do śmieci i nic ... dramat.

Bardzo proszę o pomoc, więc ewentualnie o maile na priv jak ktoś tu nie chce pisać o tym ,
Z góry dziękuję.

Offline slawek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 313
Odp: MAPY X'a EU WSCH !! PROBLEM.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2015, 14:59:35 pm »
Też trochę walczyłem z nagrywaniem płytek  ;D. W moim przypadku działa tylko  na płytce Maxell -R. Tą nawigację traktuję bardziej jako ciekawostkę, bo przydatność w trasie jest niewielka.
X-Tpe 2,0 D sport  rok 2004

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: MAPY X'a EU WSCH !! PROBLEM.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2015, 13:54:19 pm »
temat do zaorania - jest już - wystarczy tam się dopisać

Jeśli nagrywałeś tak jak opisujesz + robileś to ImgBournem to byc może coś nie tak z obrazem.