Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Jaki romiar opon, najpopularniejszy standartowo w XF , 2010

(1/2) > >>

Berdzag:
Witam,
bez zadnych dodatkowych ubodoban, w standarcie jakie sa opony w XF w 2010 roku.
Chcialbym sprawdzic ceny opon, ale nie wiem jakich rozmiarow szukac, widzialem XF-y w 18- nastkach i w 19- tnastkach, ale jakie sa inne parametry tych opon  ( byl jeden na 17- nastkach, ale to chyba jakis wynalazek ).. Wiem, ze w PL co zalozysz, na tym jezdzisz, ale u mnie sa parametry podane w dowodzie rejestracyjnym i z tego wzgledu chcialbym sie zorientowac w wymiarach, a potem w cenach nowych opon. Chodzi mi o orientacyjne parametry szerokosci opony, profilu, predkosci i nosnosci.

rmazurek:
Witaj. Sprawdz naklejke na slupku b od strony kierowcy. Tam powinna byc lista rozmiarow i cisnienie robocze.

Darciowezu:
ja posiadam 18
245x45x18

zbychuro:
U mnie jeden komplet 245/45/18  100Y,  drugi 245/40/19

jack74:
po co ten temat ?                                                                                                                                     skoro u ciebie cyt. ..."ale u mnie sa parametry podane w dowodzie rejestracyjnym i z tego wzgledu chcialbym sie zorientowac w wymiarach ...."                                                                                                                  to powinieneś się zastosować do tego co masz w dowodzie  rejestracyjnym

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej