Autor Wątek: Poważny problem auto znosi po zbieżności w prawno,pomoc  (Przeczytany 9823 razy)

neoikiler

  • Gość
Odp: Poważny problem auto znosi po zbieżności w prawno,pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 19, 2008, 13:50:30 pm »
mam manualną skrzynię biegów. sprawdzę to dziś i dam znać na forum co się działo po wyłączeniu  silnika.

neoikiler

  • Gość
Odp: Poważny problem auto znosi po zbieżności w prawno,pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 21, 2008, 01:21:40 am »
i porobiłem testy.
oto rezultat:
Gdy wyłączyłem silnik to auto ściągało bardziej w prawo, przynajmniej miałem takie wrażenie. Ale porobiłem tak jeszcze 4 razy aby się upewnić, wszystkie próby robiłem na idealnie prostej drodze. nie mogłem na początku uwierzyć że aż tak ściąga przy wyłączonym silniku.
ale zrobiłem jeszcze inny test.
zjechałem z górki z wyłączonym silnikiem od 0km/h  i luz na kierownicy było czuć i był duży, a coś było czuć na kierownicy jak by auto szarpało na prawo i lewo . ewidentnie było czuć jak by coś w układzie obijało o siebie.
Nie chciał bym na razie pisać co podejrzewam gdyż chciałbym poznać waszą opinię.

Ale jeżeli to jest to co myśle to czemu akurat wprawą stronę ściąga a nie w lewo?
Może to wina iż w Polsce jest ruch prawostronny i częściej się obraca kierwonicą w prawo i na skrajnych pasach jest najwięcej dziur i nierówności.


PROSZĘ O POMOC I OPINIE
Pozdrawiam

Offline Marioicek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 131
Odp: Poważny problem auto znosi po zbieżności w prawno,pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 26, 2016, 14:18:51 pm »
Witam, mam podobny problem, ściąga na prawo, znacie dobrego diagnostę w Gliwicach, czy na Śląsku?