Autor Wątek: X308 - programowanie telefonu  (Przeczytany 2193 razy)

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
X308 - programowanie telefonu
« dnia: Grudzień 06, 2014, 22:46:46 pm »
Czy ktoś wie jak się programuje telefon w samochodzie ? Ostatnio bawiłem się guziczkami i widzę że mogę zaprogramować numer telefonu pod cyferką, np. wciskam 1 i wyświetla mi się dom. Chcę zaprogramować swoje numery ale nie wiem jak to zrobić.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Pepsi133

  • Gość
Odp: X308 - programowanie telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:49:31 am »
Telefon mam w samochodzie, a ten na parkingu nieco dalej od domu, także nie dam rady Cię teraz poprawdzić krok po kroku.

Tzw. szybkiemu wybieraniu odpowiadają zdaje się pozycje w książce telefonicznej w telefonie. Musiałbym to potwierdzić, bo robiłem to na początku, ale przestałem korzystać z telefonu ze względu na kiepską jakość połączeń.

Jaki telefon/słuchawkę masz?

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: X308 - programowanie telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2014, 14:58:58 pm »
Motorola
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Pepsi133

  • Gość
Odp: X308 - programowanie telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2014, 15:04:51 pm »
To taki sam jak u Nas.

Jeśli bardzo Ci się nie śpieszy to w następny weekend będę pewno przeganiał XJR-a to akurat się doładuje telefon i będę mógł Ci opisać krok po kroku.

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: X308 - programowanie telefonu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2014, 22:25:32 pm »
To taki sam jak u Nas.

Jeśli bardzo Ci się nie śpieszy to w następny weekend będę pewno przeganiał XJR-a to akurat się doładuje telefon i będę mógł Ci opisać krok po kroku.

Może uda nam się spotkać zobaczyć podczas styczniowego spotkania w Warszawie, i wtedy załatwimy sprawę.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.