Autor Wątek: nie działają wszystkie przyciski w kierownicy...  (Przeczytany 2092 razy)

Edgar

  • Gość
nie działają wszystkie przyciski w kierownicy...
« dnia: Listopad 07, 2014, 14:54:35 pm »
Witam, problem jak w temacie. nagle przestały działać przyciski zarówno od radia jak i tempomatu:( jaguar s 4.0 2000r. szukałem na forum ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. :)

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: nie działają wszystkie przyciski w kierownicy...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2014, 14:57:28 pm »
Kolego kiedyś miałem taka sytuację, że nie dział mi tempomat, okazało się że przyczyną było uszkodzenie taśmy w kierownicy.

Usterka została znaleziona przy pomocy " porządnego " komputera diagnostycznego a rozwiązanie problemu zajęło 15 minut.
( zdjęcie poduszki powietrznej i wymiana przycisków )
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Edgar

  • Gość
Odp: nie działają wszystkie przyciski w kierownicy...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2014, 15:12:21 pm »
no ok... fajnie ale skoro piszesz, że problemem była taśma to po co wymiana przycisków, skoro to do nich wpinane są taśmy? Możesz rozwinąć temat? dzięki

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: nie działają wszystkie przyciski w kierownicy...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2014, 17:51:12 pm »
Witam, problem jak w temacie. nagle przestały działać przyciski zarówno od radia jak i tempomatu:( jaguar s 4.0 2000r.

Co tu rozwijać, na mój gust masz uszkodzone połączenie elektryczne, u mnie nie działała jedna strona.

Myślę ze wizyta u fachowca będzie bardziej pomocna, niż mój wpis na forum.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.