Autor Wątek: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300  (Przeczytany 2330 razy)

Rysiek

  • Gość
Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« dnia: Październik 14, 2014, 11:07:24 am »
1. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wymieniał te tuleje i zastosował zamienniki
    ze sklepu ,,englishcars,, i jak się sprawdzają? Pytam dla tego ponieważ różnica
    cenowa w porównaniu z orginałami jest kolosalna.
    tuleje dolnych wachaczy w zamienniku 4 x 39 zł -w orginale 2 x 189 zł + 2 x 135 zł
    Ale jeżeli zamienniki są tyle razy mniej trwałe co  różnicy w cenie to nie wiem czy
    warto w nie inwestować - bo ponoć roboty przy wymianie sporo.
    Znam przysłowie że ,,tanie mięso psy jedzą,, ale może kotek pofika na nich-            
    tylko jak  długo?  Proszę o podpowiedź przede wszyskim tych którzy wymieniali. :-help

 2. Jeżeli orginały- to będę zmuszony zrobić sam- ale już widzę problem z wyjęciem
    tych długich śrub- ponieważ nie pozwalają drążki kierownicze i ponoć zdarza się
    że są zapieczone i trzeba ciąć i wychodzą dodatkowe koszta za 1 śrubę130zł.
    Proszę o pomoc jak ugryźć temat owej wymiany. Z góry dzięki za podpowiedzi. :-help
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 11:35:40 am wysłana przez Rysiek »

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2014, 12:31:22 pm »
Wychodzi na to że nie można na publicznym podać nazwy sklepu sprawdzonego osobiście, więc jaki jest sens tego postu w którym kolega chce uzyskać pomoc ??? może najlepiej w tej sytuacji usunąć też jego post .  :-nuts :-nuts :-nuts

Rysiek

  • Gość
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2014, 12:54:56 pm »
Zapek czy Cię pogieło- cenzura na forum? Ja się pytam czy warto(nie ważne u kogo kupuję-taką dostałem cenę.) i jak to zrobić. Kura - to podaj cenę i od kogo kupiłeś kota plus numery kont adres i wszystkie dane rodziny- żenada. A tak na marginesie dzięki za pomoc.:-zly
Odpisałeś mi na pocztę -czy reklamujesz konkurencję :-gwizd
Poczekam na obiektywne oceny.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 13:12:08 pm wysłana przez Rysiek »

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2014, 13:28:26 pm »
Człowieku odpisałem Ci tylko dlatego na prv , bo tu usunęli mi posta, więc to nie ja nakładam cenzurę. Napisałem Ci nazwę sklepu w którym ja kupowałem , nie chcesz to nie kupuj u nich , a nie zarzucaj mi że coś  reklamuje , po cholerę pytasz skoro konkretna odpowiedź Cie nie satysfakcjonuje.

Rysiek

  • Gość
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2014, 13:34:35 pm »
Kolego zacytuję Ciebie-,,Wychodzi na to że nie można na publicznym podać nazwy sklepu sprawdzonego osobiście, więc jaki jest sens tego postu w którym kolega chce uzyskać pomoc ??? może najlepiej w tej sytuacji usunąć też jego post .
I wszystko jasne.
A tak na marginesie jeżeli wymieniałes owe tuleje bo te o których piszę ja(zamienniki) rozleciały Ci się po 500km -to wymieniłes drugi raz te polecane przez Ciebie.
Więc masz praktykę w ich wymanie :-R.Bądź Facet i pomóż mi jak  to zrobić. Z góry dzieki za podpowiedź. :P
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 15:12:55 pm wysłana przez Rysiek »

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2014, 13:56:26 pm »
Kolego a czy wiesz co to znaczy sarkazm ????? nie jestem dżentelmenem i nie pomogę Ci bo cholera wie o co mnie oskarżysz  ;D

Rysiek

  • Gość
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2014, 15:10:50 pm »
,,Nie chcę ale muszę,, podziekować Ci za ,,etelegentną ,, odpowiedź i pomoc. Ale Powodzenia.

Offline kwintek1992

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2014, 15:41:48 pm »
Zapek podaj mi na privie nazwę sklepu

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2014, 08:59:50 am »
no fajnie z tej waszej perzepychanki nic niewiem  :- pojecia. i co z tymi tulejami bo ostatnio wymienilem na zamienniki

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2014, 13:14:05 pm »
Wymieniałem wszystkie tuleje w x308. Od zamienników przez poliuretan po oryginał. Najlepszy jest oryginał. Innych nie warto. Zrywają się, inaczej tłumią. Co do zakupów w sklepach internetowych to kupuję w jedynym. Pewnym, którego nazwy na forum nie można podawać, bo jest kasowany.
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

Rysiek

  • Gość
Odp: Wymiana tuleji met/gum dolnych swożni wahaczy w x300
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2014, 17:43:48 pm »
 Pablo 21.Piękne dzięki za odpowiedź- wychodzi na to że Zapek miał rację- czyli Zapka przepraszam   :-K.Panom Administratorom-  :-thumpdown
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2014, 17:48:45 pm wysłana przez Rysiek »