Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

[XJ40] Kilka problemów...

<< < (2/2)

Tatarski:
Jaras, a powiedz mi proszę, który wentylator Ci się włącza ? Bo mi ten dolny, mniejszy, co jest dla mnie trochę dziwne.
Dzisiaj zrobiłem prawie 200 km i też po przejechaniu ok 100 km włączył się wentylator i wył jeszcze ok 5 min. po zgaszeniu silnika.

Do kolegów ogólnie : czy jest coś takiego, jak tryb awaryjny w jaguarze, właśnie z powodu np. zle pracujących czujników? Bo ja u mnie odkryłem ostatnio, że ten czujnik, który wychodzi od zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego, nie jest podłączony, tylko wsadzony jest drucik wchodzący w dwa piny w kości, do której powinien wchodzić czujnik. Po załączeniu czujnika zapala sie czerwona kontrolka chyba prawa dolna z czerwoną falą. Może tu szukać przyczyny ?

P.S. Sorry Jaras za off top lekki, ale widzę, że mamy podobny problem, więc może wpłynie to na korzyść wątku ;)

jaras81:
właśnie z tymi wentylatorami też coś dziwnego zauważyłem...
Jeszcze 2 miesiące temu załączał mi się górny (odczuwalne drgania kierownicy - co mnie zastanawia) i dodatkowo dolny w przypadku włączonej klimy, a obecnie załącza się tylko dolny nawet bez włączonej klimy. Bezpieczniki wszystkie ok i żadnych kontrolek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej