Autor Wątek: Chromy x300 sport .....  (Przeczytany 1563 razy)

Offline kwintek1992

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Chromy x300 sport .....
« dnia: Wrzesień 01, 2014, 00:13:28 am »
Witam  :-bry  mam mały problem jak usunąć szybko i dobrze bez  uszkodzenia uszczelek  farby która pokrywa chromy (wszystkie listwy są chromowane lecz są w pokryte czarna farbą ) wokół przedniej bocznych i tylnej szyby + środkowe słupki  macie jakiś na to sposób ?  :-A :-tylko

Offline piorek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Kocham to forum
Odp: Chromy x300 sport .....
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2017, 19:51:10 pm »
Witajcie
 Z gory przepraszam za "odgrzanie" tematu - ale jak to w rzeczywistosci wyglada?
 Rzeczywiscie w XJ6 były to chromy (a moze stal nierdzewna) tak jak w droższych wersjach, tylko pokryta czarną farbą?

Pozdrawiam

Kuba_Wawa

  • Gość
Odp: Chromy x300 sport .....
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2017, 15:28:10 pm »
Będzie ciezko Ci usunąć farbę z elementów metalowych wokół szyb. Muszę Cie rowniez zmartwić iż po usunięciu nawet gdyby to sie udało to nie będzie wyglądało to dobrze. Element nie jest ochromowany lecz stalowy (gdyby był pokryty chromem to nie trzymałaby sie go farba).
Nawet gdyby były chromowane musiałbyś sporo sie napracować a efekt mógłby raczej rozczarować.
Biorąc pod uwagę koszt kompletnego zestawu chromów do auta, lepiej je sobie wymienić a swoje czarne zostawić na wszelki wypadek. Jakby co mam calysienki prosty komplet wszystkich chromów szyb bocznych tylnej i przedniej oraz dachu i słupków środkowych. Oddam za 4stowki - łącznie kilkanaście elementów. Pzdr

Offline piorek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Kocham to forum
Odp: Chromy x300 sport .....
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2017, 16:13:57 pm »
Dzieki. Strasznie mnie ciekawiło jak to jest bo na forach różne zdania się na ten temat pojawiają...

Pozwoliłem sobie napisać priva do Ciebie :)