Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Przywrócenie oryginalnego przebiegu

(1/3) > >>

Jaguar XJ6:
Witam wszystkich i prosze o radę . Przy zakupie mój XJ40 miał 325000 km ( czy jakoś tak   ;) ) przebiegu . Przy pierwszym uruchomieniu autka po wymianie akumulatora pojawiły się najpierw jakieś hieroglify na wyświetlaczu komputera pokładowego , potem wyświetlił sie przebieg 48560 km , a po nim naskakuje aktualny . Niewiedziałem oco chodzi , więc zadzwoniłem do serwisu Jaga w Warszawie . Tam zostałem poinformowany , że licznik został nieumiejęnie cofniety o tą wartość która sie wyswietla przed aktualnym przebiegiem . Nieumiejętne cofnięcie niby pozostawił ślad w postaci wyswietlającej sie wartości która wskakuje przed aktualny przebieg . Jesli będzie ktoś chciał mogę odłaczyć aku i nagrać jak to wyglada . Proszę o jakąś radę , bo chciałbym sie pozbyć tego ( drugiego przebiegu ) .

katar83:
Bzdur ci naopowiadali, zawsze po odlaczeniu aku tak sie wyswietla. Nie znam powodu(podejrzewam ze tak jest ustawiony komputer fabrycznie) ale tak bylo w kazdej 40 do ktorej mialem dostep i nie ma sie czym martwic :)

Jaguar Parts:
Ha ha dobra teoria gości z serwisu ale wyssana z palca. U mnie wyświetla się to samo, nawet dzisiaj podłączałem aku w swojej i było dokładnie to co napisałeś.

Jaguar XJ6:
Dzieki za odpowiedź  :-thank , czyli jak narazie tylko zbliżam sie do 400000 tyś/km przebiegu  ;D . W tym samym serwisie facet usiłował mi wmówić , ze mam X300 a nie XJ40  ;D , jak widac nie znają sie na starszych Jaguarach XJ .

DB_36:
Potwierdzam, u mnie jest dokładnie to samo po odpięciu akku  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej