Autor Wątek: czesci do Jagow Warszawa  (Przeczytany 5705 razy)

jaguarofan

  • Gość
czesci do Jagow Warszawa
« dnia: Marzec 23, 2009, 08:47:29 am »
witam,

z racji posiadania (juz/nareszcie/w koncu) Kociaka zamowilem sobie pare duperelek w bardzo fajnym sklepie w Warszawie - jest on reklamowany w wielu czasopismach o oldtimer'ach wiec podaje namiary na niego na forum:

BRITISH GARAGE
czesci i akcesoria do klasycznych samochodow brytyjskich
4x4 Partner
ul. Bokserska 47
02-690 Warszawa
tel. 022 857 31 63
fax. 022 857 90 26
www.4x4partner.pl
info@4x4partner.pl

maja katalogi do WSZYSTKICH Jaguarow, LandRover'ow, Mini, MG itd itp

zlecenia trzeba skladac przed sroda, czas oczekiwania to ok 2-3 tyg, wszystkie czesci eksploatacyjne (klocki, tarcze, amorki, gumy, tuleje, wachacze itp) maja na skladzie  od reki - ja zamawialem duperelki do wykonczenia srodka.

jesli ktos bedzie potrzebowal aby mu cos odebrac lub zamowic to prosze na PW - w miare mozliwosci oczywiscie pomoge.

pzdr tym razem nie wierszem piszacy

Jaguarofan

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: czesci do Jagow Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2009, 16:14:32 pm »
Cytuj
oczekiwania to ok 2-3 tyg,
czy oni osobiście odbieraja czesci z Anglii?

maciejlodz

  • Gość
Odp: czesci do Jagow Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2009, 16:18:03 pm »
jarek, polska to nie ameryka  >:( ale oni maja spory magazynek i jest to dobra firma.  :)

naughtycat23

  • Gość
Odp: czesci do Jagow Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2009, 16:55:08 pm »
Wyczytalem iz, maja najwieksza baze czesci zamiennych w polsce glownie jesli chodzi o czesci to jagow - same eksploatacyjne dostepne sa praktycznie od reki, nie wiem jak jest z jakoscia mgazayn CLASSICAUTO ( odsylam do lektury przy okazji ciekawy artykul o xj6) bardzo zachwalal ta dzialanosc. Nie maja jednak oficjalnej storny wiec wszelie ewentualnie zapytanie trzeba kierowac droga telefoniczna lub prze wyzej podany mail.

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: czesci do Jagow Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2009, 21:11:17 pm »
Cytuj
ale oni maja spory magazynek i jest to dobra firma
nie neguje ze sa dobra firma ale dlaczego z magazynu potrzeba im 2-3 tygodni wziasc czesci.(moze maja magazyn w Anglii)znalazłem parę firm w Anglii ktore przesylaja czesci  w 2-3 dni do Polski . :-super
druga sprawa to jakosc czesci jak i cena ktorych nie znam.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: czesci do Jagow Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2009, 21:41:30 pm »
z tego co ja rozumialem co koledze pisali to mozna odebrac wszystko co maja w magazynie
od razu, a nie po tygodniach  :) co do jakosci to chyba swiecka ngk nie roznia sie od tych
co sprzedaja inni hehe. no i co do cen to niech kazdy sam porownia i wybiera najkorzystniesza
oferta. to jest normalny sklep wiec wiadomo ze od producenta albo z zagranicznego magazynu
nie wyslaja pojedynczy artykuly, bo wtedy - jak wiadomo wysylka sie dolicza do cen, wiec czeka
sie troche na dostawy ale za to nie placi sie dodatkowo. jarek, wybierasz sie na zakupy do
warszawy ?? to zapraszam na kawusia  :)