Autor Wątek: opuszczanie szybz pilota  (Przeczytany 2973 razy)

monteki

  • Gość
opuszczanie szybz pilota
« dnia: Sierpień 10, 2014, 20:45:32 pm »
słuchajcie czy ktoś wie jak w x-type z 2008  ustawić , aby szyby opuszczały sie z pilota ?
 śmieszne ze w golfie z tego roczniak jest to w standardzie a w jagu nie moge nawet domknąć szyb , musze wsiasc i przekręcić kluczyk , przecież to żenujące

Mike_G

  • Gość
Odp: opuszczanie szybz pilota
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2014, 20:50:42 pm »
U mnie w x-type z 2005 domykanie dziala bez zarzutu... :) moze to kwestia zaprogramowania? :)

monteki

  • Gość
Odp: opuszczanie szybz pilota
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2014, 20:53:13 pm »
ale przytrzymujesz guzik zamknięcia na pilocie tak ?

u mnie nie działą , ktoś wie jak to zmienić?

Offline huberts1977

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 267
  • X type 3.0 awd £ÓD¬
Odp: opuszczanie szybz pilota
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2014, 21:01:51 pm »
Raz naciskasz guzik na pilocie i zamykasz samochód naciskasz go drugi raz i trzymasz, szyby się zamykają.
By³y X-typy, XJ-ty, by³ XF 2,7d jest XF 3.0 b

monteki

  • Gość
Odp: opuszczanie szybz pilota
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2014, 21:42:40 pm »
tzn zamykają się ale mi chodzi żeby się otwierały :))

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: opuszczanie szybz pilota
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2014, 22:33:48 pm »
Nie otworzą sie nie ma takiej opcji, dopierow s type, w ixie sie nie da, a w golfie IV jest w standardzie, nie wspominajac juz o passacie, który jest jego odpowiednikiem. VW w ogóle ma mnóstwo innych bajerów których w x type nie znajdziesz.

Offline mr-dexter

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: opuszczanie szybz pilota
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2014, 00:28:56 am »
Nie otworzą sie nie ma takiej opcji, dopierow s type, w ixie sie nie da, a w golfie IV jest w standardzie, nie wspominajac juz o passacie, który jest jego odpowiednikiem. VW w ogóle ma mnóstwo innych bajerów których w x type nie znajdziesz.

Ja jednak mimo wszystko wolę jeździć Jaguarem niż Golfem czy paskiem. Poza tym Jag ma też mnóstwo bajerów których w Vw na próżno szukać.. Standardowe wyposażenie Jaguara, to wypas w Golfie, więc jakoś kwestia braku otwierania szyb z pilota mi nie uwłacza..
X-type 3.0 AWD '01