Autor Wątek: Przewody hamulcowe.  (Przeczytany 2393 razy)

achmiel92

  • Gość
Przewody hamulcowe.
« dnia: Czerwiec 05, 2014, 22:54:08 pm »
Witam Was forumowicze! Przepraszam, że zakładam nowy wątek, ale szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć nic na ten temat.

Mianowicie chodzi o to, że może ktoś z Was wie, gdzie można kupić przewody elastyczne tylne do X-Type 2.0D z 2003r? Albo czy ktoś wie, czy pasują te z Mondeo MK III sedan? Nigdzie nie mogę niczego znaleźć, a jeden mam do wymiany, chciałbym wymienić dwa na raz, ale no w żadnym sklepie nie jest to dostępne. Nie chcę też kupować na czuja z Mondeo, jeżeli np. mają inne podłączenie lub są za krótkie... Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na jakieś odpowiedzi i pomoc, może ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał. :)

Mike_G

  • Gość
Odp: Przewody hamulcowe.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2014, 09:31:36 am »
Zapytaj w dobrym centrum hamulcowym; wyprodukowanie takowych trwa jakies 15min i koszt ok 30pln; jesli nie masz takiego hamulcowego warsztatu to daj znac ja mam kolo siebie i moge zapytac w raxie czego... :)

AMBER

  • Gość
Odp: Przewody hamulcowe.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2014, 19:58:47 pm »
To i ja się podłączę z pytaniem
POMOCY !!!  :-help
gdzie w Gdyni (lub okolicy) dostanę komplet przewodów hamulcowych do X-Type 2.5 sedan ???
Sprawa PILNA !!!
 :-K

achmiel92

  • Gość
Odp: Przewody hamulcowe.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2014, 01:43:54 am »
Ja przewodów nie znalazłem ani na Mazurach, ani w całym Pomorskim :P Jedyni, którzy mają do niego przewody, za rozsądną cenę, a nie jak oryginały po 250 zł za sztukę to sklep internetowy. :P Więcej info udzielę w PW. :)

Pieczyk

  • Gość
Odp: Przewody hamulcowe.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2014, 14:23:27 pm »
Zamówiłem właśnie przewody hamulcowe tylne do X-Type 2004r. http://www.englishcars.pl/ cena 180 zł/szt. W serwisie Jaguara 250zł :/