Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

XJ40 wiązka do elektrycznej regulacji foteli, dołożenie panelu sterowania

<< < (2/2)

Michal_sk8:
czyli jeżeli ma sie już rocznik 93-94 to np instalacja z 92 nie będzie pasować tak? a powiedz mi jeszcze czy przełożenie foteli od wersji usa da radę zrobić? jeśli rocznikowo by się zgadzało?

tomek1212:
Nie mam pojęcia czym się różnią fotele z wersji USA.

Fotele do 92r mają zwykłe sterowania przez duże przełączniki z grubymi przewodami bo wszystko idzie bez przekaźników. Nie mają pamięci, regulacji wysokości zagłówka ani odcinka lędźwiowego (tylko manualnie). Wersja od roku 92 ma zupełnie inne przełączniki (podświetlane) z cienkimi przewodami które są doprowadzone do sterownika w fotelu. Sam fotel też jest inny, silniczki mają czujniki położenia (do pamięci).
Natomiast fotele od x300 też są inne bo mają przyciski już w fotelu.

pabllo30dfx:
Jeśli można, bo widzę że kolega się zna, chciałbym zapytać gdzie szukać przyczyny tego że nie działa mi pamięć ustawienia foteli. Wszystkie funkcje oprócz regulacji zagłówków działają ale nie mogę się dogadać z pamięcią. Kiedy naciskam jej przyciski to jakiś przekaźnik "cyka" ale nic się nie dzieje. ??????

tomek1212:
A masz wgl zaprogramowane jakieś położenie ?

pabllo30dfx:
w sumie od tego trzeba było może zacząć... cóż... nie do końca jestem pewien czy wiem jak się to programowanie robi
wcześniej nie miałem tego bajeru w jagach z roku 88 i 89
próbowałem tak na chłopski rozum
w takim razie jeśli mogę prosić to chętnie posłucham rady jak zaprogramować położenie foteli

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej