Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

XJ40 wiązka do elektrycznej regulacji foteli, dołożenie panelu sterowania

(1/2) > >>

Michal_sk8:
Witam

mam pytanie, czy jeżeli Jaguar nie ma tego panelu na tunelu środkowym do sterowania siedzeniami to można go dołożyć jakoś bezproblemowo? np wyciąć dziurę tam gdzie powinna być zamontować panel pod ewentualną wiązkę która jest lub jej nie ma i wsadzić elektryczne fotele?

w BMW można było robić tak, większość modeli miała wiązkę pod dywanem a sterowanie fotela znajduje się na samym fotelu więc wystarczyło podłączyć wtyczkę i zmienić fotel, tu też będzie tak łatwo?

katar83:
 Tak dla  wszystkich z tym dylematem, mozna bez problemu taka opcje dodac. Brakuje sterownika pod siedzeniem, przelacznikow i oczywiscie siedzen. Same okablowanie, oczywiscie jest.

Michal_sk8:
bardzo dobra wiadomość :)

a powiedz mi czy jak masz np rocznik 94 i konsole sterowania ułożoną w panelu w kwadrat a nie tą ze starszych roczników gdzie przyciski są umieszczone wzdłuż, to montujesz tą dla nowszych roczników?

bo jeśli tak to jak to ładnie zrobić skoro panel jest lekko zagłębiony w tunel?

Chawka:
Ja bym poszukał tunelu z otworami na panel sterowania, albo takiego w zestawie z sterowaniem

tomek1212:
Fotele z przed liftu (końcówka roku 92) nie mają sterownika i instalacja jest całkowicie inna jak po 92r.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej