Autor Wątek: LPG jeszcze raz  (Przeczytany 5719 razy)

Offline katar83

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.007
Odp: LPG jeszcze raz
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2013, 13:55:45 pm »
Sondy na pewno dzialaja, podepne wiec do pierwszej sondy  ;)

tomek1212

  • Gość
Odp: LPG jeszcze raz
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 15, 2013, 14:07:32 pm »
Na gazie mogą już powiedzieć "nara".

Offline katar83

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.007
Odp: LPG jeszcze raz
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2014, 13:25:39 pm »
Witam ponownie, lpg w koncu dziala  :) Jestem bardzo zadowolony glownie z uwagi na to ze nie czuc absolutnie zadnej roznicy kiedy przelacza sie na lpg i auto jedzie przecudownie.

Ostatnie pytanie w tym temacie.

Gdzie i jak warto byloby zamontowac przelacznik? Jakos nie moge sie zdecydowac a fajnie by bylo gdyby jakos to pasowalo do reszty i nie klulo po oczach. Mam standardowa kostke z zestawu AEB175. Ktos moze by sie pochwalil jak to zrobil u siebie?

tomek1212

  • Gość
Odp: LPG jeszcze raz
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2014, 23:29:48 pm »
W XJ40 przełącznik miałem zamontowany w takim miejscu, natomiast w x300 wsadziłem go do popielniczki, na lewo od gniazda zapalniczki.




Offline katar83

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.007
Odp: LPG jeszcze raz
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 20, 2014, 17:01:34 pm »
Te umiejscowienie przelacznika wyglada genialnie  ;) Jeszcze swojego nigdzie nie zamontowalem poki co, bo akurat tam sie nie zmiesci z uwagi na rozmiar. Prawdopodobnie bedzie wiec kolo schowka pod kierownica.
Tak czy inaczej auto smiga idealnie, pomontowalem nowe bezpieczniki w weekend, posprawdzalem szczelnosc instalacji i jest ok. Na 64 litrach jedzie 400km w cyklu mieszanym wiec lekko ponad 15l/100km. Rozumiem, ze tyle moge od tej instalacji wymagac? Nie jezdzilem jeszcze w dlugie trasy poki co, tylko do pracy i po miescie.
Generalnie patrzac na dane z komputera podczas jazdy na gazie jedyna roznica jest duzo wolniejsze przeskakiwanie lambdy z 5 na 0 i na odwrot niz na beznynie. Czy to po prostu tak juz ma komputer(AEB175) czy moze silnik krokowy?