Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Jaguar XJ40 4.0 S / czy była wersja sportowa 4 l silnika?

(1/3) > >>

Michal_sk8:
Witam

zastanawiam się bo natknąłem się na ogłoszenie Jaguara 4l ,patrząc na zdjęcia to kolor lusterek w kolorze nadwozia, wnętrze i rodzaj foteli, felgi oraz tylna dokładka przy rejestracji to wersja sport

w ogłoszeniu nic nie jest o tym wspomniane i chciałem zapytać czy sport był wypuszczony tylko jako 3.2 czy jako 4.0 również, przeglądając stronę z danymi natrafiłem jedynie na wersję 3.2S ale na innej stronie była wzmianka o 4.0S

"1994 przedstawiono nowe wersje XJ6 - 3.2 S oraz 4.0 S. Przeznaczone były dla młodszych użytkowników, dla których przygotowano sztywniej zestrojone zawieszenie oraz sportowe akcenty w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym, oferując dodatkowe wyposażenie w cenie auta."


czy oprócz zmienionego zawieszenia części różniły się w porównaniu do zwykłej xj6?

xjscabrio:
moze to xjr?

Jaguar Parts:
Ja tam nie wiem czy 3.2 było w wersji sport, ale 4.0 na pewno. Było niższe, grill był inny i silnik nieco mocniejszy. Kolega z forum - Ojciec, ma takiego XJ40 w wersji Sport.

xjscabrio:
ja mam xjr z silnikiem 4.0 . inne zderzaki.progi,osprzet slinika,zawieszenie,fotele,liczniki.kierownica. uklad wydechowy itd. najlepiej pokaz zdjecie

Michal_sk8:
XJR i XJ Sport to co innego, XJR 3,6 1988-1990 XJR 4,0 1990-1994 a wersja sport tylko 1994 i zastanawiam się czy nie było by kłopotu z autem, bo jeżeli to jest jak w bmw np m5 to wszystko jest zupełnie inne





Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej