Autor Wątek: centralny zamek  (Przeczytany 2725 razy)

macho

  • Gość
centralny zamek
« dnia: Marzec 15, 2009, 20:32:22 pm »
Mój mechanik miał poważny wypadek samochodowy i nie dokończył poszukiwań zwarcia w elektryce mojego kotka. Ale coś rozłączył (chyba) i autko się nie zamyka z pilota. Baterie są dobre, pilot działał i powinien działać. Co powinienem sprawdzić ? Kluczykiem nie próbuję bo ciężko wyjąć go ze stacyjki-temat na kiedy indziej

macho

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2009, 20:58:16 pm »
I tu pojawia się problem. Nie wiem czy mam alarm ?????? ??????Samochód się zamykał jakieś diody na desce rozdzielczej świecą może mam ale odłączony ??????

macho

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2009, 21:37:44 pm »
Dokładnie.  :-wstyd

peres20

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2009, 11:03:13 am »
Witam, jesli pod łokietnikiem kierowcy masz przełącznik  on off to raczej masz alarm , no chyba ze ktos sobie wymontował.

macho

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2009, 10:30:39 am »
Mam. Teraz nie działa mi centralny zamek z pilota. Od środka zamyka normalnie. Z kluczyka nie zamyka, ale na razie tego nie dotykam, mam jeden kluczyk do tego mocno sfatygowany i nie chcę ryzykować złamania go

peres20

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:58:29 pm »
ale jak kluczykiem nie da sie otworzyc??, a zamyka sie lekko??

macho

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:08:28 pm »
Zamyka się lekko. Ale kluczykiem nie. Jakby coś blokowało. Poza tym z kluczykiem miałem problemy już wcześniej. dłuższy czas nie mogłem go wyciągnąć ze stacyjki nawet.

peres20

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:21:29 pm »
mozesz miec wyrobiony kluczyk, ale pewnie masz tez ten sam problem co ja mialem 2 dni temu;p. zdemontowalem tapicerke z drzwi, wymontowalem calą klamke z zamkiem i co sie okazalo????... w zamku bylo mnostwo rdzy , skorodowal zamek, a przeciez zamek sklada sie z dyzej ilosci nalutkich blaszek przekladanych kuleczkami i sprezynkami :o. i ta rdza zablokowala wkoncu zameczek , nie chcial sie przekrecac, to spryskałem odrdzewiaczem dobrym, pozniej psikałem do srodka spirytusu z WIRTHA dopuki sie nie wyczyscil caly ładnie, no i na koniec 2 krople oleju. I jest ok ;D. Polecam :-super