Autor Wątek: problem z lusterkami,parktronikiem i inne  (Przeczytany 1638 razy)

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
problem z lusterkami,parktronikiem i inne
« dnia: Kwiecień 03, 2014, 07:38:07 am »
witam serdecznie wszystkich ;D,jestem tu nowy tak ze prosze o wyrozumialosc :)zaczynam moja przygode z kotkami,od dwoch miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem   kiciusia,jako ze poprzedni wlasciciel nie darzyl go zbytnia miloscia to mi pozostalo doprowadzenie go do stanu perfekt dosc sporo zabiegow pielegnacyjnych,z czescia z nich sobie poradzilem juz ale na pare chorob jak na razie nie mam pomyslu ijezeli ktos  mi podsunie jakis pomysl,sugestie to bede wdzieczny za pomoc :)do rzeczy,z czym problem...lusterka..nie dziala regulacja ale podgrzewanie i skladanie dziala...parktronik po za tym ze w podsufitce swieci czerwona diodka na wylaczniku to nic nie dziala,hmm..co tam jeszcze..aha wlacznik swiatel w pozycji pozycyjnych a swieca mijania,nie wiem czy ktos cos namieszal z instalacja czy moze jakas inna przyczyna..czy tylko moj kotek ma tak slabe swiatla czy wszyskie s typy tak slabo swieca?przepolerowalem je juz,cos  jest lepiej ale i tak tragedia..

the_driver

  • Gość
Odp: problem z lusterkami,parktronikiem i inne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2014, 13:31:57 pm »
No to musisz raczej podjechać do elektryka, ale takiego który coś o kotach wie, bo jakiś typowy mirek pewnie przy niem grzebał i są jakieś "patenty". Ja nie mam ksenonów, zwykłe żaróweczki i świeci świetnie, może masz źle ustawione, albo miał jakąś przygodę z przodu i coś jest źle poskładane :( powodem mogą też być marnej jakości żarówki...

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: problem z lusterkami,parktronikiem i inne
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2014, 23:01:33 pm »
He he usmialem sie z tego "mirka"...hmm nic nie widac zeby moj kotek zaatakowal w przeszlosci sarne lub inna zwierzyne i mam nadzieje ze sie nie myle..nadzieja matka glupich ale  kto powiedzial ze musze byc madry..do rzeczy,hmm cos bylo kombinowane,ksenony sa wsadzone,lampy do ksenonow,europa,swiatla ustawione u diagnosty a jezeli dobrze pamietam  to wieki temu jak sie maluszkiem bujało to lepiej swiecił...cos bylo robione bo zderzak mam bez spryskiwaczy,tak ze albo lampy albo zderzak ktos  musial zmienic...jak znajde jakis wolny dzien to wymontuje te latarnie,wyplukam od srodka,moze jest od wewnatrz soczewki jakis nalot,kurz..

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: problem z lusterkami,parktronikiem i inne
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2014, 23:16:00 pm »
Panowie mam prosbe..podpowiedzcie mi gdzie sa i jakie elementy parktroniku,jest jakas centralka?modul?ktore to ustrojstwo?przekaznik ktory?czy np uszkodzony ktorys czujnik powoduje ze wogole nie dziala parktronik?jak by mi ktos to wyoslił,wytłumaczyl miał bym wieksze pojecie gdzie szukac przyczyny bo po za swiecaca czerwona kontrolką w podsufitce to wszystko co mi pozostalo,a ta cholera nawet mrugnac do mnie nie chce ;)sorki jezeli moje pytania sa naiwne ale akurat w tym temacie to czuje sie bardziej zielony jak ogórek :)