Autor Wątek: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill  (Przeczytany 25580 razy)

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 22, 2012, 16:18:58 pm »
Witaj , nie oklejałem tego sam zrobił mi to szpec od hydrografiki , mają do tego specjalna folię zanurzają ją w jakimś aktywatorze w takiej wielkiej wannie a następnie w tym zanurzają element , po wyschnięciu lakierują jakimś akrylowym lakierem .

Paster03

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2012, 22:17:02 pm »
Jak mozna zmienić drewno na pseudo włókno węglowe ;p może do bmw by się nadało :D

cobi

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 22, 2012, 22:22:54 pm »
Jak mozna zmienić drewno na pseudo włókno węglowe ;p może do bmw by się nadało :D

Jak Tobie się nie podoba to pozostaje to kwestią gustu a jesli chcesz miec orginał u siebie z checia wykonam Tobie na zamówienie elementy- włókno weglowe, może chcesz aramid-węgiel-do wyboru do koloru-oczywiście wszystko zalezy od zasobności portfela :)


I prosze nie obrażaj uzytkowników bmw tylko dlatego że masz jaga- wyhamuj troche-mnie osobiście dotkneła opinia o bmw.

Paster03

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 22, 2012, 22:58:11 pm »
Nie obrażam użytkowników BMW, bo marka sama w sobie bardzo dobra, a raczej nawiązuję do "elitarnej" grupy posiadaczy "profesjonalnie tuningowanych" Trójek ///M Power ;) najwyraźniej niejasno wyraziłem aluzję ;P

cobi

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 22, 2012, 23:14:04 pm »
wiem że zawsze się znajda sie półgłówki które spsują opinie marki-doskonale rozumiem o co Ci kaman- miedzy innymi przez takich ludzi po 12 latach posiadania bmw przesiadłem sie na jaga- i sczerze była to najlepsza decyzja jakiej dokonałem.

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 22, 2012, 23:26:38 pm »
Jak mozna zmienić drewno na pseudo włókno węglowe ;p może do bmw by się nadało :D

Jeśli przeczytałeś wątek to zapewne zrozumiałeś że drewna masz tam mniej więcej tyle co w pudełku zapałek , więc nie ma się czym podniecać , a pozwolisz że skoro mi się tak podobało to tak sobie właśnie zrobiłem?
Nie miałbym też nic przeciw temu , żebyś aluzje jasne czy nie zostawił sobie:)

Paster03

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 23, 2012, 10:11:18 am »
Wiem ile tam jest drewna, bo to jasne, że do kokpitu dadzą cienkie forniry a nie wsadzą desek z drewna dębowego ;)
Poza tym nie wiedziałem, że moja wypoweidź wywoła takie poruszenie, a nie miałem zamiaru nikogo obrażać

Sonix

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 19, 2014, 20:17:05 pm »
lexxus

Czy mógłbyś podać jaki jest wymiar oczka w twojej oryginalnej plecionce?