Autor Wątek: Problem z Centralnym zamkiem  (Przeczytany 2603 razy)

Offline lucas.lp

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 169
Problem z Centralnym zamkiem
« dnia: Marzec 23, 2014, 18:29:50 pm »
W moim Xie nagle pojawil sie problem. Rankim podchodząc do jaga i wciskając przycisk otwarcia kompletnie nie łapie, musze ręcznie. O dziwo klapa bagaznika sie otworzy.
Ale gdy uzywam auta i chce zamknąc to reaguje i otwiera -zamyka. Dopiero gdy nie uzyje przez dlugi czas pojawia sie ten problem.
Baterie wymienilem i nic.
Niebawem bede u mechanika ale teraz to nie daje  mi spokoju

dziki07

  • Gość
Odp: Problem z Centralnym zamkiem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2014, 19:22:19 pm »
 Sprubuj jeszcze raz zaprogramować pilota:
kluczyk wsadź do stacyjki
przekręć go do momentu start 3 krotnie i szybko
wysiądź z samochodu i zamknij drzwi i naciśnij wszystkie przyciski od razu

Offline lucas.lp

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Problem z Centralnym zamkiem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2014, 09:12:01 am »
Twoja porada wyglada na trudna. Teraz problem sie powiekszyl. System pokazuje otwarte drzwi, nie chce zamknac auta. Od srodka gdy recznie zamkne klamke, zaraz wszystkie sie otwieraja. Na zewnatrz recznie sygnal brzeknie ale sie zamkna. Bedac w domu wlaczyl sie alarm, boje sie ze nie bede w stanie go zamknac wogole albo sam sie otworzy noca

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Problem z Centralnym zamkiem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:05:54 pm »
Mam kolego dokładnie to samo. To jest czujka w zamku. Też już nie mogłem zamykać a z kluczyka jak zamknąłem to zaraz zaczynał wyć. Jedyna rada jak nie masz czasu narazie naprawiać to odkrecanie aku.. Tak niestety przez chwilę robiłem później rozkrecilem zamek przepryskałem kontaktem i działa narazie ale tylko wymiana switcha załatwia problem. Dostaje się do niego woda i szlag go trafia..zamka niestety nie da się rozebrać bez włamania go.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]