Autor Wątek: XF - spadek za długi  (Przeczytany 2575 razy)

Niemamjaguara

  • Gość
XF - spadek za długi
« dnia: Luty 20, 2014, 20:04:36 pm »
Witajcie, chciałbym się przedstawić - mam na imię Michał i zgodnie z nickiem, nie mam Jaguara:) Trochę to skomplikowane, ale nie chcę łamać regulaminu, ani zostać posądzony o spamowanie, czy cokolwiek innego, dlatego wybrałem ten wątek na opisanie sytuacji.

Mój ojciec kilka dni temu wszedł - nieco wbrew woli - w posiadanie Jaguara XF-a rocznik 2009 z motorem 4,2. Mówiąc wprost, otrzymał go od swojego dłużnika, który bardzo długo uchylał się od płatności, nie respektując postanowień sądu - być może znacie te polskie przeboje przedsiębiorców. Do rzeczy. Jaguar jest piękny, szybki, poprzedni właściciel deklaruje, że to najwyższa wersja. Został sprowadzony jako nowy z salony w Nowym Jorku. Tyle o tym aucie wiem - no i że pierwszy właściciel, bezwypadkowy, przebieg około 100 000 km.

Wartość auta nie pokrywa w całości długu, a ojciec w związku z kilkuletnim opóźnieniem płatności ma wciąż duże problemy finansowe. Chciałby więc ten samochód możliwie szybko sprzedać. Podkreślam - nie chcę łamać regulaminu, dlatego nie zakładam tematu w dziale Sprzedam. Pewnie pomyślicie, że jestem jakimś cwaniaczkiem-handlarzem. To nieprawda, choć nie mam jak tego udowodnić. Nie mam nic wspólnego z handlem samochodami, w życiu wcześniej nie siedziałem w Jaguarze. Chcę po prostu pomóc tacie w znalezieniu kupca. Podobno Jaguar w tym silniku jest dość poszukiwany, więc szukam również wśród fanów tej marki, czyli Was. Samochód jest już na allegro, ale wiadomo - mało popularny samochód.

Stąd moja prośba. Gdybyście słyszeli, że ktoś z Waszego grona szuka tego modelu w tym silniku, proszę o kontakt. Samochód stoi w garażu w kujawsko-pomorskim.

Z góry przepraszam, jeśli złamałem zasady forum, ale proszę mi wierzyć - nie miałem złych intencji.

Pozdrawiam,
Michał.

KoSaCR1

  • Gość
Odp: XF - spadek za długi
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2014, 20:52:38 pm »
Wniosek z tego, że każdy dziennikarz kłamie, sorry ty nim nie jesteś. Sterta kłamstw i bzdur. Pozdro NARA  :-tylko

JAGUAR_XF_BRANDON

  • Gość
Odp: XF - spadek za długi
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2014, 14:21:37 pm »
wyslij mi link w  wiadomosci na ta aukcje allegro bo szukam dla siebie takiej wersji tzn amerykanskiej  :)

max2301

  • Gość
Odp: XF - spadek za długi
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2014, 19:50:12 pm »
witam szukam takiego autka prześlij link na mmkominki@op.pl
pozdrawiam