Autor Wątek: S-type jak zdemontować fotel który się nie przesuwa ?  (Przeczytany 1507 razy)

termit_tm

  • Gość
S-type jak zdemontować fotel który się nie przesuwa ?
« dnia: Luty 20, 2014, 14:25:10 pm »
Mam problem z demontażem fotela, działają wszystkie opcje fotela jednak nie chce on się przesuwać ani do przodu ani do tyłu problem ten wystąpił po drobnej stłuczce więc podejrzewam że coś się zakleszczyło lub wyczepiło. Tylne śruby odkręciłem bez problemu jednak fotel został w pozycji przesuniętej do przodu i zasłania przednie śruby dlatego nie mogę ich odkręcić. Słychać że sterownik załącza przekaźnik jednak od razu rozłącza. Czy jest jakiś sposób aby ręcznie przesunąć ten fotel ?







termit_tm

  • Gość
Odp: S-type jak zdemontować fotel który się nie przesuwa ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2014, 15:41:38 pm »
udało mi się kwońcu zdemontować ten fotel i wydaję mi się że wina leży w głównym module (DRIVE SEAT MODULE 8 WAY) ponieważ słychać jak przekaźnik się załącza i po chwil wyłącza a sam silniczek w fotelu na krótko działa. Moduł taki można kupić bez problemu jednak martwi mnie napis na module tzn. "this parts is programmable". Czy to oznacza że ten moduł po wymianie będzie trzeba przypisać do auta itp. ? w takim wypadku łatwiej będzie mi wymienić same przekaźniki.