Autor Wątek: pytanie do ekspertow .  (Przeczytany 2143 razy)

collos

  • Gość
pytanie do ekspertow .
« dnia: Luty 03, 2014, 06:19:29 am »
Witam Serdecznie . zaczynam swoja przygode z jagami i wlasnie w kwestii tego potrzebuje malej pomocy . znalazlem to forum , poczytalem kilka ocen/opinii widze ze jest tutaj masa uzytkownikow i pasjonatow Tej brytyjskiej marki . na taakich ludzi wlasnie licze . przepraszam jezeli moj temat byl juz poruszony i prosze o wyrozumialosc . niestety brak czasu na przeszukiwanie forum :/ otoz jestem zainteresowany zakupem jaguara xf w wersji ''dieslowej'' 2,7 . przyznaje sie cale zycie spedzilem w niemieckich autach i byl by to moj pierwszy ''kocur''. do konca rywalizowal z a5 2,0 ale po odwiedzeniu wnetrza wgral anglik ;) pytan mam kilka .. przy zakupie diesla przebieg 150 tys km (roczniki 2008/ 2009) to duzy przebieg ? jak to autko radzi sobie z  duzymi przebiegami ? czy jest awaryjne? zwracam sie do uzytkownikow i ekspertow gdyz nie mozna tylko polegac na ''internetowych ocenach'' ze znachych portali motoryzacyjnych <przewaznie anonimowych> a na tym forum uzytkownicy maja odpowiednia wiedze by mi pomoc . mimo iz dotychczas bmw czy mercedesy .. jaguar byl moim malym marzeniem od zawsze . z dystansem podchodzilem do xf'a , balem sie o wyglad wnetrza i awaryjnosc . mam 203 cm wzrostu myslalem ze autko bedzie ''ciasne '' . kiedy usiadlem juz w fotelu wszystkie troski mnie opuscily . ''zauroczylem sie''. jednak sami rozumiecie ze kilka czysto rozsadkowych pytan musze zadac :) czekam na odp i z gory bardzo dziekuje Wam za pomoc . (auto pewnie bede sprowadzac z deutschland'u gdyz zalezy mi na czarnym metaliku , jasnym wnetrzu i wspomnianej wersji silnikowej do wydania niestety tylko max 100 tys pln )

slimak3

  • Gość
Odp: pytanie do ekspertow .
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2014, 22:30:02 pm »
2012  rok 3.0d s  mam  go  i  nie  polecam. 1.5   roku  minelo  i  jakies  15  wizyt  w serwisie. trzeszcząca  deska  rozdzielcza,  3  razy  wymieniane  klocki  i  tarcze  ,  auto  ma 25  tys  mil.   drzy  kierownica  , zapala  sie  kontrolka  ,że  nie  ładuje ,   wymienione  wachacze  , zaciski .  skrzynia  i  silnik  super. ja  tez  sie  w  nim  najlepiej  czuje  ale.....  sprzedaje  go  pojutrze. pierwszy  i  moj  ostatni  jaguar. aaa   pojawily  sie  stuki  przy  skrecaniu. już  ma  dosyc  spedzania  czasu  na  serwisach.  pozdrawiam  .

Offline ferlin

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: pytanie do ekspertow .
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2014, 09:39:25 am »
Czy tylko ja dostrzegam, że coś tu śmierdzi?
Dwa posty z dwóch kont, napisane z identycznymi błędami, w identycznie chaotyczny sposób...
Czy jest tu moderacja? :)

jarkrzy1

  • Gość
Odp: pytanie do ekspertow .
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2014, 22:41:59 pm »
Co Ci śmierdzi?
203 wzrostu czy 15 wizyt.
Pisz jaśniej.
Rozumiem, że teorie spiskowe mamy we krwi  :P

Roobs

  • Gość
Odp: pytanie do ekspertow .
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2014, 13:29:55 pm »
Ja mam od 2 lat 3.0Ds ...olej, dupolej, pierdoły i zero problemów. Może dlatego że nikt w nim nie grzebał, niebyło "unfali" itd.