Autor Wątek: elektryka tył !!!  (Przeczytany 1891 razy)

CIBOSKI

  • Gość
elektryka tył !!!
« dnia: Styczeń 26, 2014, 11:51:39 am »
witam moze ma ktos pomysł co sie dzieje prawa tylna lampa nie dochodzi plus do kierunkowskazu i wychodzi z niej kolelna wiazka na ktorej jest kostka jest ona zmostkowana tylko ze jak wyciagne jeden mostek zaczyna dzialac czojnik parkowania a przestaja tylne lampy dodam ze czojnik nie chodzi jak jest to pomostkowane i nie pali sie wsteczny pomocy elektrycy u mnie to partacze nic nie potrafia tylko kase wolac !!! POMÓŻCIE!!!

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: elektryka tył !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2014, 12:03:24 pm »
A jaki masz model, rocznik ??
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: elektryka tył !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2014, 12:33:49 pm »
miałem podobny problem w s typie 99
 brak światła pozycyjnego prawego po rozłączeniu akumulatora było, po zgaszeniu znów go nie było- występował komunikat na desce rozdzielczej , zacząłem  się bawić w elek . ( po ingerencji dwóch elek.)
puściłem  masę z jednej lampy do drugiej i czasowo było po problemie -komunikat nadal świecił się
w końcu doszedłem że uszkodzony jest moduł komfortu oświetlenia ( umieszczony w bagażniku na prawym nadkolu )
kupiłem używany za 70zł na tablicy.pl  i po problemie
( było troszkę szukania bo poprzedniemu właścicielowi w bagażniku rozlał się płyn do spryskiwaczy i inst. była troszkę za oksydowana )
pozdr. maciej
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

CIBOSKI

  • Gość
Odp: elektryka tył !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2014, 13:10:03 pm »
model s-type 4,0l. 1999r
maciek tylko ze u mnie na kompie nic nie ma byly objawy ze kierunek prawy bral sobie plus ze wstecznego i mrogal wsteczny z kierunkiem teraz mi zrobil ten plus ale wstecznego zero a zalezy mi na czojniku cofania bo zaczela kotem jezdzic moja bladyna i juz zderzak walniety!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2014, 13:46:42 pm wysłana przez Choina »

robsoncar

  • Gość
Odp: elektryka tył !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2015, 15:51:54 pm »
Witam , mam pytanko odnośnie oświetlenia w tylnej prawej lampie s-type z 99 , brak światła pozycyjnego - na desce komunikat, rechter achter licht defekt , myślałem że to żarówka jednak jest ok , bezpieczniki też sprawdzałem wydają się w porządku , pytanko co dalej , jeżeli ktoś miał podobny problem , proszę o info , pozdrawiam