Autor Wątek: JAGUAR XJ8 EXECUTIVE 4.0 V8 284 KM 98r Na co zwrócić uwage przy kupnie ???  (Przeczytany 1578 razy)

pokelokola

  • Gość
Witam serdecznie jestem posiadaczem X-Type 2.1. Jednak brakuje mi trochę mocy, dlatego postanowiłem wymienić go na coś większego a zarazem mocniejszego >:D, interesowałby mnie właśnie tytułowy JAGUAR XJ8 4.0 v8 284km 98r z automatyczna skrzynia biegów . Stąd też bierze się moje pytanie na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tego modelu  ?????? Nie ukrywam ,że najbardziej obawiam się właśnie o żywotność silnika jak i  automatycznej skrzynki, gdyż nie mam pojęcia ile km robi Jag na fabrycznym piecu czy też właśnie skrzynce, przed ich odejściem na łono Abrahama  ?????? Nadmienię że auto które zamierzam kupić ma przejechane 167tys km :-gwizd (znając Polski rynek wypadało by dodać drugie tyle ;D) dlatego chciałbym się dowiedzieć od kogoś obeznanego w tym temacie  jakie są koszty naprawy bądź wymiany skrzynki,silnika a co za tym idzie dostępność części na rynku .Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Piotr.