Autor Wątek: Wymiana komputera silnika w jaguar xf 2.7 hdi 2008 rok  (Przeczytany 2937 razy)

Offline xf 2008

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
Wymiana komputera silnika w jaguar xf 2.7 hdi 2008 rok
« dnia: Grudzień 18, 2013, 16:49:25 pm »
Witam serdecznie. Wlasnie zalalem wodą komputer silnika i auto nie odpala. Otworzylem komputer i niestety byla woda i spalony element elektroniczny . Wymienilismy go ale auto nadal nie odpala. Mam pytanie czy komputer gdy bede kupowal musi byc od jaguara xf bo widze ze tansze sa od xj ale widze ze mają inne oznaczenia na komputerze na naklejce choc silnik jest ten sam w obu autach. Moze ktos juz wymienial komputer w jaguarze xf ? Pozdrawiam.( komputer zalalem na myjni bo mialem péknietą klapke co go oslania ) co za bieda.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Wymiana komputera silnika w jaguar xf 2.7 hdi 2008 rok
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2013, 17:09:09 pm »
Oznaczenie jest ważne i musi być identyczne. Poza tym sama wymiana nie wystarczy. Komputer trzeba zaprogramować - przypisać do auta. Jeśli potrzebujesz to mam chyba jeszcze komputer z XF.
UPS. rozpędziłem się. Nie mam już takiego komputera.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2013, 17:13:29 pm wysłana przez Jaguar Parts »

Offline xf 2008

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Wymiana komputera silnika w jaguar xf 2.7 hdi 2008 rok
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2013, 06:39:05 am »
Witam serdecznie. Wlasnie zalalem wodą komputer silnika i auto nie odpala. Otworzylem komputer i niestety byla woda i spalony element elektroniczny . Wymienilismy go ale auto nadal nie odpala. Mam pytanie czy komputer gdy bede kupowal musi byc od jaguara xf bo widze ze tansze sa od xj ale widze ze mają inne oznaczenia na komputerze na naklejce choc silnik jest ten sam w obu autach. Moze ktos juz wymienial komputer w jaguarze xf ? Pozdrawiam.( komputer zalalem na myjni bo mialem péknietą klapke co go oslania ) co za bieda.
       Ok juz zrobilem. Kupilem komputer z anglika, w prawdzie mial troszke inne oznaczenie ale po przeprogramowaniu auto odpalilo bez problemu.przy okazji gosciu anulowal mi dpf . I wkoncu auto jezdzi jak trzeba. Koszt przeprogramowania z usunieciem dpf 1200 pln.pozdrawiam wszystkich.