Autor Wątek: Miska olejowa  (Przeczytany 2706 razy)

Offline denver69

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • XJ6 4.2 SIII, Xjr 4.0, x-type 3.0 sport, XE 2.0 D
Miska olejowa
« dnia: Grudzień 21, 2013, 09:56:37 am »
Witam, przeleciałem "szukajkę" ale nic nie znalazłem w temacie, może ktoś podpowie, chcę zdjąć miskę olejową przed wymianą oleju, ale mam problem z dostaniem uszczelki, czy można ją dać na silikon jak to robi się obecnie?, drugie pytanie: jaki klucz muszę szykowć? (bo zapewne calowy) i trzecie pytanie: jaki jest dostęp do miski? trzeba odkręcać wózek lub coś innego żeby się do niej dostać?. Nie mam "manuala" ani żadnej serwisówki więc jestem trochę ślepy, a może ma ktoś na sprzedaż ?

moryc25

  • Gość
Odp: Miska olejowa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2013, 17:58:32 pm »
Witaj, miska jest wklejana na pastę ale możesz użyć silikon do misek olejowych.

Offline denver69

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • XJ6 4.2 SIII, Xjr 4.0, x-type 3.0 sport, XE 2.0 D
Odp: Miska olejowa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2013, 20:37:44 pm »
Hej, fajnie że ktoś w ogóle się odezwał, a nie wiesz przypadkiem jakim kluczem ją odkręcę ? :-V

Offline Error

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
    • Jaguar XJ6
Odp: Miska olejowa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2013, 22:10:11 pm »
Witaj,


Takie części możesz spokojnie zamówić w moim ulubionym sklepie: http://www.englishcars.pl/    (to nie jest reklama, naprawde z czystym sumieniem moge polecic ten sklep)

Po drugie - jak już kupiłeś sobie Jaguara to zainwestuj w komplet kulczy np. Yato lub jonesway. Gwarantuje Ci, że szybko się odrobią. Ja na ten cel przezłaczyłem rok temu 500 zł i to była jedna z moich lepszych inwestycji. Wszystkie klucze masz pod ręką, nie musisz niczego szukać itp. w dodatku przeguby, lepsze podejście itp. Wtedy coś możesz sprawnie zrobić, a tak będziesz się tylko denerwował :-K

Offline denver69

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • XJ6 4.2 SIII, Xjr 4.0, x-type 3.0 sport, XE 2.0 D
Odp: Miska olejowa
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2013, 01:08:40 am »
Dzięki za informację, zakup kluczy to podstawa :-thank

Offline Error

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
    • Jaguar XJ6
Odp: Miska olejowa
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2014, 20:14:48 pm »
To jeszcze zakup zestaw kluczy oczkowych na grzechotce i już wtedy to się można pobawić + dobry, duży młotek heheh ;)