Autor Wątek: automat problem  (Przeczytany 1805 razy)

augustbercik

  • Gość
automat problem
« dnia: Grudzień 20, 2013, 21:04:24 pm »
witam jestem nowym użytkownikiem jaga i niestety od razu awaria. moja skrzynia wariuje jeździ do przodu i do tyłu posiadam dwa biegi do przodu i wsteczny. jaguar po odpaleniu niema błędów jadę na 1 potem ładnie przeżuca na 2 i zapala sie najpierw abs a potem błąd skrzyni ale mam te 2 biegi caly czas jak by chcial wlaczyc 3 tylko jak by go zrzucało na luz i zawyje silnik. Ładowanie pomimo zmiany alternatora mam wysokie 15,20v w poprzednim miałem wahajace się od 13v do 15v wiec go zmieniłem niewiem co jest. nie podłaczalem go do kompa. Mam silnik 2,5 v6 automat

Pomóżcie początkującemu co mogę zrobić sprawdzić by jeszcze nie zmieniać tej skrzyni .  :-[

Robert Kielce

  • Gość
Odp: automat problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2013, 22:05:35 pm »
podłączenie pod kompa to podstawa.

-rebi-

  • Gość
Odp: automat problem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:57:21 pm »
Ja też jestem początkujący i mam ten sam problem, musisz podłączyć pod komputer który sczyta błędy ze skrzyni, ja miałem błąd 2,3,4 i 5 biegu, do tego błąd przepustnicy. Błedy udało się skasować prócz tego od 5-go biegu. Skrzynia jest wyjmowana, rozebrana i usterka namierzona, przyczyną mogą być starte tarczki, niezdatny olej w skrzyni który zanieczyszcza listwę wtryskową, generalnie podłą pod komputer i wykasuj błędy. Jeżeli nie będzie to możliwe to zdejmij skrzynię i zobacz ,,co w trawie piszczy,, ...