Autor Wątek: XJ6 Coupe - wartość?  (Przeczytany 3081 razy)

Agrob

  • Gość
XJ6 Coupe - wartość?
« dnia: Listopad 13, 2013, 18:27:47 pm »
Witam wszystkich. Jestem tu nowy, ale mam nadzieję że będę tu częstym gościem z racji zamiaru zakupu XJ6C.
Wiem  ze moje pytanie obudzi posty w stylu tak się nie da itp, no ale zapytam.
Chcę i mam możliwość zakupu XJ6Coupe rocznik 76,  silnik 4,2 - stan nie idealny ale bardzo dobry, udokumentowane pochodzenie od daty zakupu, pełna informacja o wszystkich naprawach od 1976 roku. Karoseria "podobno" odświeżona - brak korozji, brak wgnieceń czy zadrapań na karoserii oraz wokół dachu. Mechanicznie po jeździe testowej wszystko chodzi super. W tym momencie XJ6C jest u mechanika na "pełnym przeglądzie" - stąd moje pytanie czy warto za ten rocznik dać 40 tys pln? Więcej informacji będę miał po przeglądzie.
Pozdrawiam Agrob

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: XJ6 Coupe - wartość?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2013, 18:46:50 pm »
Egzemplarz w idealnym stanie to ok 80 tyś zł. 40 to okazja jeśli na prawdę nie wymaga większych inwestycji.

holand

  • Gość
Odp: XJ6 Coupe - wartość?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2013, 19:47:52 pm »
Egzemplarz w idealnym stanie to ok 80 tyś zł. 40 to okazja jeśli na prawdę nie wymaga większych inwestycji.


Ja bym nie dal . Klasyka najlepiej kupic do renowacj wiesz ze wszystko zrobione tak jak trzeba . Moze sie okazac ze byl odpicowany na sprzedaz a za 40tys to ja ci takie dwa zalatwie  i to tez w niezlym stanie . Oczywiscie to tylko moje zdanie  bo moze zeczywiscie jest to piekny i zdrowy kot . Pozdrawiam i powodzenia w zakupie

Agrob

  • Gość
Odp: XJ6 Coupe - wartość?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2013, 13:48:46 pm »
Dzięki za odpowiedzi, XJ6C już kupiony! po dokładnym przeglądzie wyszło trochę mankamentów ( zaczęła się pokazywać rdza pod uszczelkami okna), ale przekonała mnie pełna udokumentowana historia od dnia zakupu (ze zdjęciami) oraz bardzo dobry stan mechaniczny.

cziff

  • Gość
Odp: XJ6 Coupe - wartość?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2013, 14:09:47 pm »
Gratulować! :-yipee