Autor Wątek: wycieraczki - możliwa zamiana typów ?  (Przeczytany 2261 razy)

monteki

  • Gość
wycieraczki - możliwa zamiana typów ?
« dnia: Październik 30, 2013, 17:51:39 pm »
słcuhajcie qw moim x-type ( przebieg 39 tys km ) są  jeszcze oryginalne wycieraczki , chciałby zamienić je na taki  typ jaki miałem w astrze ( te płaskie - bez metalowego stelaża ) - czy możliwa jest zamiana typów ( wiem że to może komuś wydawać się śmieszne ale nie miałęm sytuacji zaimny typu wycieraczek:

http://allegro.pl/bosch-wycieraczki-aero-jaguar-x-type-i3601361867.html

czy taki typ wycieraczek ( z takim montażem) podejdzie do x-type ?

goory

  • Gość
Odp: wycieraczki - możliwa zamiana typów ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2013, 18:26:00 pm »
Tak, powinny pasowac.

Ja sobie zamontowalem Valeo (tez plaskie) i musze powiedziec, ze ich jakos na przestrzeni ostatnich lat bardzo spadle.
Moze bosche beda lepsze.

Pozdro
Goory

monteki

  • Gość
Odp: wycieraczki - możliwa zamiana typów ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2013, 18:26:40 pm »
ja miałem ostatnio bosha w astrze i byłem mega zadowolony

Offline Vovapl

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: wycieraczki - możliwa zamiana typów ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2013, 18:51:07 pm »
Co do wycieraczek Boscha, to jak trafisz "Made in Belgium" (w Polsce graniczy niemal że z cudem teraz :-nie) to będziesz bardzo zadowolony, na temat tych z Chin lepiej nie mówić :-thumpdown jakość zostawia wiele do życzenia, po trzech miesiącach nie nadawały się do użytkowania, tak rozmazywały  :-zly jedyny plus że w porównaniu z niektórymi były ciche... Kup sobie Heynery (to tańszy i dobry wariant) ale takie bez plastików na końcu, np od kierowcy http://allegro.pl/wycieraczki-samochodowe-plaskie-56-cm-560mm-heyner-i3593745275.html , a jak chcesz zaszaleć i wydać więcej, znaczy 3x więcej :-gwizd to polecam Denso, na pewno będziesz zadowolony :-V

ghrh

  • Gość
Odp: wycieraczki - możliwa zamiana typów ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2013, 22:07:28 pm »
Używałem kolejno Boscha i Valeo i co do tych ostatnich to nie mogłem się doczekać aż się skończą i wrócę do Boscha. Valeo piszczały, słabiej zbierały wodę. Fu. Od tego czasu tylko Bosch...