Autor Wątek: banalne-dywaniki gumowe  (Przeczytany 10092 razy)

monteki

  • Gość
banalne-dywaniki gumowe
« dnia: Październik 29, 2013, 13:24:07 pm »
po przeszukaniu allegro i wielu sklepie ma dywaników gumowych do x-type'a  czy ktoś może jaki inny wymiar będzie pasował do jaga , ( od jakiego innego auta) ?

z góry dzięki

Offline kolo

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2013, 14:40:16 pm »
Witaj. Ja mam u siebie dywaniki gumowe z Golfa V.

Jawe83

  • Gość
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2013, 15:47:52 pm »
Kup uniwersalne w markecie, prawie każdy zestaw dywaników uniwersalnych jest dostosowanych do przycinania :)

Bingo

  • Gość
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2013, 16:32:46 pm »
U mnie są od Mondeo :)

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2013, 18:35:16 pm »
Po co jakieś wynalazki kombinować jak można kupić oryginał na allegro i to w dwóch kolorach beżowe albo czarne za 140 - 160 zl + wysyłka? Jak słysze o jakis "uniwersalnych z marketu" to od razu mam przed oczami Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z Chrząszczyrzeworzyc powiat Łęgołody.

Proszę: http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-czarne-special-jaguar-x-type-01-08-i3653727968.html lub http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-bezowe-special-jaguar-x-type-01-08-i3653727353.html

daniel

  • Gość
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2013, 13:32:01 pm »
No oryginał to to nie jest :)
ale też nie rozumiem po co kombinacje.

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2013, 17:03:43 pm »
No oryginał to to nie jest :)
ale też nie rozumiem po co kombinacje.

No źle sie wyraziłem piszac oryginal, chodzi mi o to, że dywaniki sa stricte pod ten samochód.

Offline xp32

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2013, 18:32:04 pm »
Osobiście kupiłem te z linku powyżej :)
Pasują idealnie i nawet nie widać że to guma :)

Jawe83

  • Gość
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2013, 10:17:21 am »
Po co jakieś wynalazki kombinować jak można kupić oryginał na allegro i to w dwóch kolorach beżowe albo czarne za 140 - 160 zl + wysyłka? Jak słysze o jakis "uniwersalnych z marketu" to od razu mam przed oczami Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z Chrząszczyrzeworzyc powiat Łęgołody.

Proszę: http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-czarne-special-jaguar-x-type-01-08-i3653727968.html lub http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-bezowe-special-jaguar-x-type-01-08-i3653727353.html

Czepiasz się jak rzep psiego ogona. Ja wolę te uniwersalne z marketu, bo one mają przynajmniej sensownej wysokości "rant" na brzegach, zabezpieczający przed wypłynięciem wody poza dywanik. To jest tylko dywanik, wolę tani zamiennik, ale spełniający swoją funkcję, a nie, wzorowany na materiałowych, gumowy podmiennik.
Szanujmy swoje decyzje i opinie, bez porównań do p. Grzegorza B.  :-gwizd

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2013, 13:50:32 pm »
zabezpieczający przed wypłynięciem wody poza dywanik. To jest tylko dywanik, wolę tani zamiennik, ale spełniający swoją funkcję, a nie, wzorowany na materiałowych, gumowy podmiennik.

No sorry ale jak ty wode wozisz w dywanikach  :-gwizd ja wożę w bagażniku w plastikowych butelkach i też spelniaja swoja funkcje.

Aha

Kup uniwersalne w markecie, prawie każdy zestaw dywaników uniwersalnych jest dostosowanych do przycinania :)

I pewnie jak je jeszcze poprzycinasz to tymbardziej ta woda się nie porozlewa?  :-clap

Offline kamilos_sid

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2013, 09:08:58 am »
Ja kupiłem te:
http://www.crazycars.e-autosklep.pl/?1732,dywaniki-gumowe-jaguar-x-type
po docięciu w wyznaczonych miejscach nieźle pasują. Wybrałem je ponieważ mają też tą część pod lewą nogę kierowcy (ja mam automat).
Życie jest za krótkie żeby jeździć Volkswagenem...

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2013, 10:23:43 am »
Nooo te sa kozackie, najbardziej wlasnie brakowalo mi tego podstopnika.

Jawe83

  • Gość
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2013, 11:38:09 am »
I pewnie jak je jeszcze poprzycinasz to tymbardziej ta woda się nie porozlewa?  :-clap

Post 'kamilos_sid' przedstawia w idealny dla Ciebie sposób (bo wizualnie), że nawet po przycięciu woda wypływać nie będzie.

Co do wody pod dywanikami, pogadamy w zimie, jak będziesz w zaśnieżonych butach do auta wsiadać...

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2013, 12:17:20 pm »
Otrzepuje ze śniegu, nie jem w samochodzie nie pije i nie dupczę, więc syfu w aucie nie mam.

Dzwoniłem do firmy z linku kolegi kamilos_sid no i okazuje sie, że te tez sa niestety uniwersalne i trzeba je docinać, nie maja uchwytów mocujacych do podłoża, a ja nie cierpie jak cos mi lata pod nogami  :-thumpdown
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2013, 12:36:53 pm wysłana przez bosniak »

Offline kamilos_sid

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: banalne-dywaniki gumowe
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 06, 2013, 14:26:15 pm »
I pewnie jak je jeszcze poprzycinasz to tymbardziej ta woda się nie porozlewa?  :-clap

Post 'kamilos_sid' przedstawia w idealny dla Ciebie sposób (bo wizualnie), że nawet po przycięciu woda wypływać nie będzie.

Co do wody pod dywanikami, pogadamy w zimie, jak będziesz w zaśnieżonych butach do auta wsiadać...
Wsiadaj na Jawe i jedź do domu zamiast wypowiadać się na forum. Dywaniki mają podwójne ranty w miejscach przeznaczonych do przycinania więc nie będą przeciekały.
Życie jest za krótkie żeby jeździć Volkswagenem...