Autor Wątek: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie  (Przeczytany 8449 razy)

Offline Asaf

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 108
  • Działdowo
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 24, 2013, 20:49:20 pm »
Moje zdanie i tak nie ma znaczenia ale............w tm samochodzie ze zdjęć nie ma już nic z tego co pokochałem w Jaguarach dawno temu.
Z całą olbrzymią sympatią do marki nie kupił bym go, zresztą XF też nie.
Ten poniżej dla osób nie obeznanych z motoryzacją to tylko kolejny X3 , albo inny Q czy wiele tym podobnych.
To już koniec jak dla mnie.
Pociesza mnie jedynie, że mogę się cofać jeszcze do do XJ350 w zakupach i na tym poprzestać . A że mam już lat ponad 50 to może na nim ta przygoda wieloletnia z Jaguarami się zakończyć.
To mi już pewnie wystarczy.
Póki co moimi V 12  XJ81 ii X308 V8  jestem zachwycony. Auto kilkunastoletnie jest nadal bardzo przyzwoite a nowości   nikt z nas nie dogoni, na całe szczęście dla nas i naszych rodzin.
Takie tam.
pozdrawiam
Asaf
Daimler Double Six 1993  6,o l  V12  XJ81
Daimler Double Six Seria III 1989 V12 5.3l
Był Daimler   X308       1999  4,0 l   V8

champagne

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 24, 2013, 20:59:19 pm »
Popieram Kolegę Klubowego "Asaf", w jego podejściu do nowych modeli.
Jednocześnie serdecznie zapraszam na imprezę na Dolny Śląsk w dniach 4-5 października. Z Opolskiego, autostradą to kwestia 1,5 godziny jazdy  :-yipee
W dziele Imprez JCP jest zaproszenie. Zapraszamy
 :-A

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2013, 18:07:54 pm »
Co to X 350 też się zgadzam w całej rozciągłości....

Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 30, 2013, 17:39:08 pm »
Nie popadajmy w przesadę, koleżanki i koledzy... :)

Marka powinna się rozwijać, by przetrwać i dalej funkcjonować. Wprowadzanie zmian i zarządzanie zmianą jest jedną z kluczowych kompetencji menedżerskich, stąd należy wierzyć w wizję włodarzy JAGa. Jak wspomniałem, dla mnie ten SUV nie ma zastosowania (bo TATA ma przecież Evoque'a), natomiast być może jest Jaguarowi potrzebny.

Lata, w których królowały wspomniane przez Was youngtimery są już za nami i nigdy nie wrócą. Teraz to doskonałe auto kolekcjonerskie, z klasą i charakterem, ale marka musi iść do przodu.

A to dążenie do "przodu" często opiera się właśnie o zmianie - moim zdaniem przykład Porsche jest nietrafiony. Owszem, marka zachowuje swój wzornik, ale ja mogę podać przykłady marek, które odnoszą sukcesy pomimo często brutalnych zmian - BMW czy Audi są o wiele bliżej do Jaguara niż Porsche.

Design to również nie wszystko. I nie należy oceniać auta po jego karoserii :)

A, jeszcze jedno - ktoś z Was wspomniał wcześniej, że np. XF ginie w tłumie aut, że JAG jest już "jednym z wielu dla osób, które na motoryzacji się nie znają". No dobrze, co z tego? :) Zaręczam, ze jak się ktoś nie zna, to nie doceni starszych JAGów, nowe nie są tutaj wyjątkiem. Nie zna się, to się nie zna i już, who cares?!

Jeśli Jaguar ma zarabiać kasę i dzięki temu wydawać coraz lepsze, coraz ciekawsze modele - jestem za. Mimo, że SUVów nie lubie, to do licha, jestem za ;)

FilipXJ12

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2013, 19:58:00 pm »
Skoro SUVy są popularne to każda firma chce zarobić to normalne.

Eryk

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2013, 20:03:43 pm »
Na razie mnie jakoś nie porywa ale wygląda dobrze i z niecierpliwością czekam na wersję przeznaczoną do produkcji. Bo wtedy ''porwie'' mnie pewnie tak samo jak niedawno LR Evoque.

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2013, 21:08:52 pm »
Asaf :-clap :-clap :-clap
To nie moja liga :-thumpdown