Autor Wątek: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie  (Przeczytany 7359 razy)

micky

  • Gość
Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« dnia: Wrzesień 03, 2013, 08:55:35 am »
Już w przyszłym tygodniu na Salonie Samochodowym we Frankfurcie zadebiutuje Jaguar C-X17 - ciekawy koncept, który zdaniem producenta "wyznacza kierunek stylistyczny, którym będzie podążała marka".


Już w przyszłym tygodniu startuje Salon Samochodowy we Frankfurcie, na którym z pewnością zobaczymy bardzo wiele ciekawych premier. Jedną z nich będzie debiut koncepcyjnego Jaguara C-X17, który zdaniem producenta, będzie sporym zaskoczeniem dla wszystkich obserwatorów.

Crossover Jaguara - już połączenie tych dwóch słów odrobinę zaskakuje. We Frankfurcie zobaczymy pięciodrzwiowy model o terenowym zacięciu, z dość muskularnym nadwoziem, poszerzonymi nadkolami i spojlerem na klapie. Oprócz tego mamy zobaczyć wiele nawiązań do Jaguara F-Type.

Rzecz jasna Jaguar nie pochwalił się jeszcze żadnymi szczegółami technicznymi, ale wspomniał, że koncept będzie bazował na "bardzo nowoczesnej i zaawansowanej aluminiowej architekturze". Oprócz tego, Jaguar C-X17 ma być wyznacznikiem i zapowiedzią przyszłych modeli producenta.

cziff

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2013, 08:08:09 am »

Pawel99

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2013, 15:39:34 pm »
całkiem ładny :-clap

MKocial

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2013, 16:46:09 pm »












micky

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2013, 17:48:04 pm »
Oficjalna prezentacja miała miejsce już dziś:



Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2013, 19:49:41 pm »
Prezentuje się świetnie, detale stylistyczne z zewnątrz - bardzo fajne, bez przesady, ze smakiem, tylko...

...dalej nie widzę zastosowania  :- pojecia Wolałbym zobaczyć koncept JAGa klasy średniej premium.


eRBe

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:49:00 pm »
Tutaj trochę info na temat tego prototypu ;)

http://www.topgear.com/uk/car-news/Jaguar-reveals-C-X17-SUV-concept-2013-09-09

Mnie się podoba. Jaguar wiadomo, że znany jest z limuzyn ale wiele marek idzie w nowe trendy - swego czasu Cayenne był wielkim zaskoczeniem a jeździ tego wbrew pozorom nie mało. BMW planuje wprowadzić typowego VANa więc każda marka czymś zaskakuje. Ja w tym Jaguarze widzę typowego konkurenta dla Range Rovera Evoque.

MKocial

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 10, 2013, 11:01:46 am »
Jak dla mnie:  :-10points :-10points :-10points

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2013, 13:47:16 pm »
Generalnie bebechy Range Rovera z budą Jaguara... za kilka dni we Frankfurcie będzie można go zobaczyć...

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2013, 23:18:44 pm »
Śliczny jest  :-gwizd

Tylko na wygląd tak mi się na pierwsze skojarzenie z jednym modeli volvo skojarzył... <nie strzelać, błagam - nie strzelać, jestem tylko kobietą> :)

Jestemoryginalna

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 14, 2013, 12:53:30 pm »
A ja chcę tylko dopisać, że podoba mi się bardzo (co już napisałam), ale i tak wolę te "stare" jaguary ;)

MegaKirstin76

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2013, 20:11:23 pm »
Jeszcze dodam parę fotek:






Rasala

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2013, 23:39:16 pm »
Jeszcze dodam parę fotek:







Chyba nie czuje SUV'a jako Jaguara

champagne

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 23, 2013, 03:38:00 am »
 :-nie
Czy to jest jeszcze Jaguar?
Z moich obserwacji wynika, że XF gubi się w tłumie fordów, mazd itp. i jest taki sam jak inne wozy, trudno go wyłapać wzrokiem, że to Jaguar. O ile jeszcze tak zwany nowy "xj" zwraca uwagę gabarytami i da się go od biedy rozpoznać. Jaguar zagubił swój genotyp. Zwróćcie Państwo, uwagę jak Porsche pielęgnuje 911, tak że każda generacja jest rozwinięciem poprzedniej i nie da się jej pomylić z niczym innym, podobnie Rolls Royce i Aston Martin. Jeremy Clarkson napisał, że nowy XJ to wspaniały samochód, ale dawni wielbiciele Jaguara nie kupią go, bo dla nich to już nie jest Jaguar. Natomiast dotychczasowi właściciele Mercedesów, Audi itp. nie kupią go, bo jest dla nich Jaguarem. Święta prawda. Na zakończenie: Quo vadis Jaguar?

DJ Krystian

  • Gość
Odp: Koncepcyjny Crossover C-X17 zadebiutuje we Frankfurcie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 23, 2013, 11:36:55 am »
W najnowszym ''Motorze''jest artykuł o premierach salonu we Frankfurcie, wersja seryjna ma pojawić się w 2016 roku :-yipee