Autor Wątek: Przednie lampy "xenon" od Anglika?  (Przeczytany 4369 razy)

adijagi2001

  • Gość
Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« dnia: Lipiec 14, 2013, 17:51:58 pm »
Mam zapytanie do forumowiczow odnosnie lamp przednich "xenon" (ze spryskiwaczami). Jezeli zakupie takie lampy z samochodu sprowadzonego z Anglii bedzie mozliwosc ustawienia ich tak aby mozna bylo sie spokojnie poruszac po Polsce i Europie? sprzedajacy powiedzial mi ze da sie to zrobic zmieniajac recznie kat nachylenia?,ale wole sie upewnic na forum! z gory dzieki.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2013, 20:28:14 pm »
Da się to zrobić ale na pewno nie tak jak Ci gość wciskał. Regulacja nic tu nie da skoro przysłonka w środku ma inny kształt.

cobi

  • Gość
Odp: Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2013, 21:33:00 pm »
Sprzedający ma rację a zarazem jej nie ma :)
Lampe da się przestawic a nie z angli na europe tylko anglia/europa (asymetryczne) na symetryczne czyli na USA.


Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2013, 08:07:49 am »
Ale przeglądu na legalu nie przejdzie a jadąc poza terenem zabudowanym można zapomnieć o jakiejś widzialności pobocza.

zadek07

  • Gość
Odp: Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2013, 09:51:21 am »
Przegląd przejdzie jak ustawi soczewke na USA, nic mu nie mogą zrobić. Nikogo nie będzie oślepiał, ale nie będzie widział pobocza.
Załóż do swoich lamp dobry zestaw HID, porządnie wyreguluj światła i będziesz miał xenony tanim kosztem, jeśli masz spryskiwacze to masz problem z głowy.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2013, 10:12:57 am »
Mi nie chcieli podbić przeglądu z takimi lampami. Mało tego jak już zrobiłem z nich normalne europejskie to przyczepili się do braku spryskiwaczy. Na nic zdały się tłumaczenia, że w USA nie było sprysków do xenonów.
   Wszystko zależy na jakiego diagnostę się trafi.

zadek07

  • Gość
Odp: Przednie lampy "xenon" od Anglika?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2013, 10:48:05 am »
Pewnie tak, u nasz wszystko podbijają jak leci.