Autor Wątek: porada  (Przeczytany 1829 razy)

piter1

  • Gość
porada
« dnia: Czerwiec 23, 2013, 12:01:54 pm »
witajcie                                                                                                                                                                                               niedawno opisywalem przygode ,ktora sprawil mi Jag (moje oczko w glowie) opisujac ja podczas powitania

 otoz, chcialem sie podzielic nastepna niespodzianka ,ktora mi sprawil po przyjezdzie odlaczylem kleme z akomulatora moze sie zresetuje informacja,ktora wyswietlal(stal tak cala noc)  po kilku dniach jechalem na impreze po kilkunastu kilometrach ponownie wyswietlila sie informacja z zolta kontrolka,ale tak dojechalem do miejsca nastepne kilometry. Najtrudnieszy byl powrot co kilka kilometrow przestawal jechac utrzymywal tylko wolne obroty i wyswietlal Failsafe Engime Mode, ale juz z czerwona kontrolka. po zatrzymaniu i zgaszeniu silnika odczekaniu kilku chwil ponownie odpalalem i tak pokonalem kilkanascie kilometrow do domu.
wiem ze musze sie podlaczyc pod odczyt ale mam stracha co zrobic ,aby calkiem nie stanal aby pokonac nastepna odleglosc do warsztatu moze ktos cos poradzi?   
                                                   Pozdrawiam, :)

               


















0

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: porada
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:51:32 pm »
Nie ograj kolego z elektroniką, bo bez niej zostanie ci "kupka złomu"  :-nie . Najlepiej weź go na lawetę. Mniej zapłacisz jak ze ewentualną naprawę.  :-A
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

the_driver

  • Gość
Odp: porada
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2013, 21:36:17 pm »
Czerwona kontrolka to już coś poważnego :-cry może podzwoń albo popytaj mechaników z okolicy jeśli nie chcesz bawić się w lawetę, może podjedzie z kompem i tak coś się dowiesz, wtedy będziesz wiedział co robić dalej ;) zdrowia dla kota życzę  :-tylko

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: porada
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2013, 21:38:55 pm »
Pamiętaj ! Zdrowie Kocura NAJważniejsze ! :-A
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie