Autor Wątek: dokumentacja techniczna, pomoc "papierkowa" jaga xj6 z 1982  (Przeczytany 3411 razy)

dominas

  • Gość
dokumentacja techniczna, pomoc "papierkowa" jaga xj6 z 1982
« dnia: Czerwiec 16, 2013, 02:25:53 am »
Witam

Czy ma ktoś może dostęp do instrukcji obsługi w pdf jagi. z góry dziekuję za wszelką pomoc, :)

Poxdrawiam

Dominik & Jaga

Koledzy chce dać "drugie życie" mojemu kotu. Pomożecie ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 21:20:38 pm wysłana przez Choina »

lysyyy

  • Gość
Odp: dokumentacja techniczna, pomoc "papierkowa" jaga xj6 z 1982
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2013, 16:09:37 pm »
Osobiście nie mam, ale poszukaj na chomiku, np. u kolegi z forum - TYGRS3  :-V


dominas

  • Gość
Odp: dokumentacja techniczna, pomoc "papierkowa" jaga xj6 z 1982
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2013, 20:08:13 pm »
Filip wiem widzę że jest i wcale nie muszę szukać po ebay-u, jednak wciąż liczę na tzw "solidarną pomoc" właścicieli podobnych wole pieniądze które bede musiał wydać na bibliografie wydać na to by kociak odzyskał swoją świetność jak najszybciej.
 Ksiązkę moge sprawić sobie natomiast na gwiazdkę  :D

FilipXJ12

  • Gość
Odp: dokumentacja techniczna, pomoc "papierkowa" jaga xj6 z 1982
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2013, 20:21:34 pm »
Rozumiem ze planujesz remont pojazdu. Instrukcja obsługi raczej nie będzie pomocna do tego. Kup Haynes'a.

dominas

  • Gość
Odp: dokumentacja techniczna, pomoc "papierkowa" jaga xj6 z 1982
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:48:33 pm »
Filip mechanicznie auto jest "prawie" w pełni sprawne, tzn pali i jeździ. Natomiast na pewno nim wyruszę nim na drogi chce samemu skontrolować stan miedzy innymi płynów, świec, hamulców itp (chętnie wysłucham podpowiedzi co warto jeszcze sprawdzić/skontrolować w autku które przez ok 1,5 roku stało). Natomiast co zdecydowanie wymaga wskrzeszenia to wnętrze :) czytaj tapicerka, deska rozdzielcza itp, i w tej kwestii także za wszelkie sugestie podpowiedzi i dobre rady będę wdzięczny

Stąd pytam o wszystko :) ;)