Autor Wątek: TUNING E-TYPE :(  (Przeczytany 2579 razy)

sadysia

  • Gość
TUNING E-TYPE :(
« dnia: Styczeń 23, 2009, 11:39:44 am »
"Dyskusyjny tuning Jaguara E-Type'a. 


Podobno inwencja i wyobraźnia mają swoje granice. Podobno… ale można w to zwątpić. Na przykład gdy przyjrzymy się temu, co zrobiono z Jaguarem E-Type'em uważanym dziś za jedno z najpiękniejszych aut w historii motoryzacji. Właściciel kolekcjonerskiego modelu - pochodzącego z serii pierwszych 500 wyprodukowanych egzemplarzy charakteryzujących się całkowicie płaską podłogą - zlecił aerografowi polakierowanie Jaguara na wzór… jaguara. Drapieżny kot, jaki pojawił się na nadwoziu, drapieżności temu autu na pewno nie dodał, a raczej pozbawił je szlachetności, jaką cieszyło się to coupe
w oryginalnym czarnym lub czerwonym malowaniu. "

adam74

  • Gość
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2009, 11:58:44 am »
a mnie tam się podoba  :-super

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2009, 12:12:17 pm »
Przód przypomina bardziej bernardyna w ciąży, niż jaguara...  :-nuts

artleks

  • Gość
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2009, 12:14:10 pm »
Za to kazdy wolniejszy pojazd bedzie uciekal z lewego pasa jak zobaczy te zeby   :-hehe :-hehe

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2009, 20:46:25 pm »
'XJR XJ40

Luqasek

  • Gość
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2009, 18:48:03 pm »
Co ci ludzie wyprawiają z tymi samochodami to w glowie się nie mieści! podsufitka to znany temat w Jaguarach wiec się tak nie dziwię, ale malowanie tego biednego E-Type to jakiś żal.pl jest, wygląda jak auto zrobione do cyrku, takiego biednego cyrku, na występy z zaglodzonymi sloniami i przestraszonymi żyrafami, żeby tylko dzieci się cieszyly...  :-wstyd

jannaf

  • Gość
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2009, 22:28:56 pm »
Gość sknocił sprawę, bo optycznie morda namalowanego jaguara stanowi całość z jego namalowaną żuchwą, ale reflektory przejmują  u patrzacego rolę oczu i niestety widzimy buldoga z "Gliniarza i Prokuratora". No i te łapki Tyrrrrranozaura FEEEEEEEEEEEE!!

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2009, 01:01:12 am »
jak wam te morge nie odpowiada to moze czekoladowy ...  :-hehe


Pieterek

  • Gość
Odp: TUNING E-TYPE :(
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2009, 10:44:50 am »
Proszę mnie nie bić za to co napiszę, ale tak pewne rzeczy widzę i ciężko to będzie zmienić.
Według mnie tak szeroko rozpropagowana opinia mówiąca o tym, że E type to najpiękniejszy samochód w historii motoryzacji jest ogromnym nieporozumieniem, o ile wersja coupe jeszcze jakoś wygląda, to bez dachu samochód nie ma w sobie nic co mogłoby mnie ująć. Natomiast sugestia, że jego linia nawiązuje do kształtu pewnego męskiego narządu, ma chyba żródło w kompleksach autora owej sugestii, ja ów narząd posiadam i wygląda on "nieco" inaczej. Ale zabawa zaczyna się dopiero wtedy gdy facet o wzroście powyżej 180cm, ładuje się do tego kokpitu wielkości łupinki od orzecha, może ktoś pamięta nadawany kiedyś autorski program J. Clarksona, w jednym z odcinków wybrał on 50 najfajniejszych samochodów wrzechczasów. Oczywiście Grand Prix tego zestawienia zdobył E-Type. I oto finałowa scena w której bochaterski Brytyjczyk odjeżdża w brytyjskim samochodzie sportowym (E-Type) w stronę zachodzącego słońca, no dajcie spokój, widok, jakby ktoś wsadził szczotkę z WC w kupę :P.
Pomijam już fakt, że E-Type nigdy nie był zbyt dobry, ale tak się wtedy produkowało samochody. Pomimo to kocham E-Type'a bo to jeden z najprawdziwszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano a to, że jest brzydki, cóż.... ja też nie byłem zbyt piękny zaraz po urodzeniu, nawet może brzydszy od szczotki z kupą, ale pomimo to Mamusia mnie pokochała. ;D
I jeszcze jedno: wielki, ogromny respekt dla ludzi, którzy mają w swoich garażach E-Type'y, bo wyremontowanie i utrzymanie takiego paskudztwa to nielada wyczyn :-R
W razie ewentualnych komentarzy proszę o wyrozumiałość. :-tylko